Uzależnieni od
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Keywords

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


Moja pasja , moje zainteresowania !

+6
Małgorzata Samul
damian19
Staszek1
Antoni
laku57
slawek4224
10 posters

Strona 20 z 32 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Next

Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pon Paź 27, 2014 4:16 pm

Tym razem to ja się martwiłem że pan zapomniał o mnie.U nas w domu zrobiło się cicho spokojnie i smutno bo Anglicy nas opuścili , przyzwyczajiłem się już do zabaw z malutkim Maksiem a tu nagle go niema i została pustka.Jakoś muszę się z tym uporać,mam przecież rodziców ,, którym czasem dokuczam " .Fajnie panie Sławku że ma pan już jakieś plany na przyszły rok a najszybciej spotkamy się pewnie w Lubaszowej.POZDRAWIAM WSZYSTKICH NAWET TYCH KTÓRZY ZAPOMNIELI O MNIE8) Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing .

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pon Paź 27, 2014 6:14 pm

A któż to śmiał zapomnieć o Tobie.Wymiana zdań z Sławkiem,nie śmiem się wtrącać,bo jeszcze się mi nachwyta.A Sławek sam napisał że o nim zapomniałeś Wink ,ja tam tego w Twych postach nie przeczytałem,no cóż może inaczej to odbieram.A nachalnym być to też u mnie zła cecha.Na razie chcę się wykurować by tym razem zawitać do Lubaszowej,czas najwyższy znów zobaczyć znajomych-ale już znów nie planuję bo co sobie coś zaplanuję to ostatnio wszystko bierze w łeb.Zdrowie jakoś nie dopisuje,a wydawało by się że ze mnie "wielki" chłop.Kłaniam Ci się i pozdrawiam całą Twą rodzinkę.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 67
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Wto Paź 28, 2014 4:06 pm

Damian zima za pasem. Jak ranczo przygotowane do zimy? Ja mam zaległości i nie długo je nadrobię. Ławki przewiozłem na rampę i co bardziej cennego. Resztę zacznę na wiosnę i to już będzie koniec pracy na działce. Tylko wypoczynek i przyjmowanie gości, z Dąbrowy Tarnowskiej też.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Czw Paź 30, 2014 4:23 pm

Panie Laku dziękuję za pamięć o mnie i całej rodzinie my często o panu wspominamy jak również innych przyjaciół z Lubaszowej ,z nie którymi pewno się nie długo zobaczymy w Lubaszowej.Panie Sławku nasze ranczo też jeszcze nie przygotowane do zimy Tata mówi że jeszcze dużo mamy do zrobienia , i na pewno wszystko przed zimą nie zrobimy bo dzień krutki.Najważniejsze to zabezpieczyć wodę i spuścić z instalacji a reszta to przyjdzie wiosna będą nowe pomysły świeże siły i znów będziemy coś działać.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH.

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Nie Lis 02, 2014 6:06 pm

witam wszystkich i gorąco pozdrawiam panie których nie widać po tej stronie,/ a mówią że kobitki ciągle czatują,/ noi panów , . i juz mamy za sobą święto zmarłych, zanim sie oglądniemy , a to jest za osiem tygodni, święta bożego narodzenia i koniec roku 2014!czas biegnie nie ubłagalnie,! pozdrawiam gorąco i miłego wieczoru przesyłam, wszystkim ,dobranoc!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Nie Lis 02, 2014 6:28 pm

Panie czatują na panów i nie mają czasu zaglądnąć na stronę. Witam Cię. Masz rację , czas jakby przyspieszył, i zatrzymać go nie podobna. W pewnym wieku, wielu mówi że tak się dzieje. Sam tego doświadczam. Pędzimy przez życie, i zanim się spostrzeżemy trzeba robić bilans swoich dokonań. Jest też tak , że każdy rok przeżyty w zgodzie z samym sobą to szczęście. Przybliża nas do momentu, że nie pójdziemy na groby bliskich, bo będziemy już po tamtej stronie. Ale mam nastrój! Może już dzisiaj nic nie będę pisał.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by Małgorzata Samul Wto Lis 04, 2014 7:14 am

Witam Was serdecznie Zygusia na jakiś czas nie będzie pisał ,musi dojść do siebie,zalecenia ma takie że ma leżeć i nie ruszać się,
Małgorzata Samul
Małgorzata Samul

Liczba postów : 182
Join date : 26/01/2014
Age : 43
Skąd : Libiąż

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by piotrek69 Wto Lis 04, 2014 3:58 pm

Zdrowiej Zyguś ,,,zdrowiej!!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

piotrek69

Liczba postów : 386
Join date : 09/01/2014
Skąd : szczucin

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Wto Lis 04, 2014 6:18 pm

Laku oszczędzaj siły. Tak bardzo się nastawiłem że się zobaczymy w Lubaszowej. Wszyscy życzymy Ci powrotu do formy.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sro Lis 12, 2014 8:01 pm

Piotr, wielka sprawa. Siedzimy na komecie. zbliża się do słońca , to może ją zobaczymy. Jednak przyznasz że człowiek bardzo daleko zaszedł, a właściwie poleciał w kosmos. Piotr to wszystko dzieje się za naszego życia. Warto żyć!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by piotrek69 Czw Lis 13, 2014 5:38 pm

Kosmos wcześniej czy póżniej zostanie zbadany i może jeszcze za naszego życia będzie można się może gdzieś osiedlać .A jak mają jeszcze nie porobione łazienki albo nie pokoszone trawniki to My jedziemy tam gdzieś pierwsi!!!! bom

piotrek69

Liczba postów : 386
Join date : 09/01/2014
Skąd : szczucin

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Czw Lis 13, 2014 5:53 pm

Tak,Piotr. W tym ziemskim życiu należy mieć wszystko poukładane, porobione. A jak już uznamy że wszystko zrobione , to trzeba pakować walizki i do Lubaszowej!!!!!. Kosmos zostawmy na później. Oj ten Piotrek i jego kosmos rabbit affraid cheers

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pon Lis 17, 2014 3:56 pm

Ja nie mogę się już doczekać pobytu w lubaszowej , bardziej od kosmosu wolałbym pierwszy śnieg.ŻYCZĘ WSZYSTKICH DUŻO ZDROWIA , ABYŚMY SIĘ MOGLI WSYSZCZY SZCZĘŚLIWIE SIĘ SPOTKAĆ.


damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pon Lis 17, 2014 8:24 pm

Ot i widzisz przyjaciela,śniegu mu się zachciewa-a jak pod tą górkę w Lubaszowej samochodziki się wdrapią ?. Wink Smile Oczywiście żartuję.I znów światełko w tunelu może jednak,dam radę i choć na pewno bez Perełki/uczy w szkole,dodatkowo w sob i niedz./ to uda mi się jakoś "doturlać" do Was.Pozdrawiam Cię Damian,i niech będzie choć nie dużo, ale choć troszkę śniegu niech spadnie.Jabłko na wszelki wypadek wsadź do bagażnika. Very Happy
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 67
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Wto Lis 18, 2014 7:25 pm

Dziękuje panie laku że pan o mnie nie zapomniał i odpowiedział na mój w spis już nie długo do lubaszowej to coś więcej porozmawiamy a z tym śniegiem to żartowałem.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Wto Lis 18, 2014 7:55 pm

Pamiętaj młody przyjacielu,dobrych ludzi się nie zapomina Very Happy Jeszcze "walczę" jeszcze dzwonię czy ktoś pojedzie do Lubaszowej.Jak na razie cisza,i powiem szczerze jak zamiotę ogonem to się sprężę i wyjadę o 5 rano w piątek.skoro mi nie za bardzo wolno samemu dłużej prowadzić samochodu to będę najwyżej robił dłuższe przerwy,i pod wieczór dojadę Wink .A tak na serio to jeszcze naprawdę "walczę" o to by się znaleźć w piątek między swoimi.Co z tego wyjdzie to jeszcze daję sobie 2 dni czasu.Pozdrawiam Cię i kłaniaj się całej rodzince.Oby do zobaczyska. Wink Very Happy
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 67
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Sro Lis 19, 2014 2:36 pm

TAK trzymać panie laku ja czy mam za pana kciuki wieżę w pana na pewno nie taki trudności pan już w swoim życiu pokonał a zimę już nie zamawiam żeby pan miał lepszą i spokojniejszą jazdę a jak będzie źle to pan Sławek ma terenowe auto i na pewno pomoże znając jego życzliwość.ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI W DĄŻENIU DO CELU I POGODY DUCHA WSZYSTKIM KTÓRZY PISZĄ I CZYTAJĄ.JA MAM TAKIE MAŁE ŚWIĘTO JEDENASTE URODZINY Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile Smile Cool Cool Cool Cool Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing rendeer santa rendeer queen queen queen queen queen queen queen

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sro Lis 19, 2014 4:29 pm

Sto Lat Damianku. W pozdrowieniach napisałem coś do Ciebie.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by piotrek69 Sro Lis 19, 2014 5:49 pm

Sto lat Damian!!!!Całe 11 latek ,no nieżle,,,dużo radości!!! cheers sunny

piotrek69

Liczba postów : 386
Join date : 09/01/2014
Skąd : szczucin

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sro Lis 19, 2014 9:32 pm

No chłopie 11 lat,ciesz się z tego,i uwierz niech kolejne lata lecą wolniej ja osobiście Ci ich zazdroszczę,no Cóż swoje 11 lat przeleciało,i mam prawie 58 a kiedy to minęło??.Życzę Ci samych radosnych dni,samych pięknych chwil,dobrych ocen w szkole,i życzę Ci by uśmiech zawsze gościł na Twojej buzi.I co najważniejsze zdrowia i jeszcze raz zdrowia.
Bardzo chciałem być z Wami w Lubaszowej,dziś zapadła wieczorem decyzja,nie jadę Sad .Zadzwonił jeszcze do mnie kolega Marek,i niestety on jeśli dojedzie to z Tarnowa/tatę ma tam gdzieś w szpitalu/,a sam,no niestety finansowo na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie tego przeskoczyć.Jakbym nie liczył jakbym nie kalkulował,to samego taki wyjazd mnie kosztował by około,400 złotych.I to liczę tylko dojazd i pobyt,a wiadomo że jeszcze coś by się przydało ze sobą mieć.Niestety,szkoda ale siła większa.Życzę Wam miłego pobytu,wielu dobrych i owocnych wrażeń i pozdrówcie ode mnie wszystkich,i powiedzcie że nie zapominam o nich,sercem i myślami będę z Wami.Proszę o relację z warsztatów,i o kalendarium z przyszłorocznych warsztatów 2015,i by już nie było mi smutno zacznę od już organizować sobie na nie wyjazd.Pozdrawiam wszystkich,i jeszcze raz Damian szczere i życzliwe życzenia zdrowia i samych dobrych dni.Kłaniam się Wam.i będę oczekiwał na relacje z Lubaszowej/oczywiście po Waszym powrocie. Shocked
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 67
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Czw Lis 20, 2014 7:38 pm

Chciałbym wszystkim podziękować za miłe życzenia, szkoda że nie wszyscy będą w Lubaszowej.Panie Laku na pewno coś napiszę po powrocie z lubaszowej ,ale są lepsi specialiści do streszczania warsztatów.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH.Very Happy

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pią Lis 21, 2014 8:50 am

Damian mnie nie chodzi o "streszczenie" warsztatów Wink tylko ja tym razem je przeżyłeś,czy wszystko było oki,czy może by warto coś zmienić,coś dodać,coś odpuścić.Słowa dziś młodych ludzi są dla mnie dziś wartościowe,prawdziwe,niezakłamane.Dziś słucham ich,i nie mówię jak kiedyś "dzieci i ryby głosu nie mają".Dziś wiem że te słowa nie dość że raniły to są absolutnie nieprawdziwe.Wsłuchuję się dziś już w głos młodych,nawet słyszę nieraz co chce powiedzieć do mnie moja 5 letnia wnusia-ja ją już "słyszę."Pozdrawiam Cię serdecznie,i pewnie do zobaczenia,jeszcze nie wiem kiedy,ale góra z górą się nie zejdzie, lecz człowiek z człowiekiem na pewno-jeśli tylko będzie chciał. flower
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 67
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pon Lis 24, 2014 2:41 pm

Ze spotkania w Lubaszowej jak zwykle jestem zadowolony ,brakowało mi trochę śniegu,trochę wiosennego śpiewu ptaków ale to nie ta pora ,jesień też swoje uroki ma i piękne kolory to też może być piękna.Fajnie że co jakiś czas mogę wyjechać z rodzicami na takie spotkania i porozmawiać ze starszymi przyjaciółmi a potem coś napisać a jeszcze fajniej jak ktoś zauwarzy i coś odpisie.Trochę tam rozrabiem ale myślę że nikomu nie naradziłem.PAN Sławek prosił wszystkich żeby pisać na stronie więc coś prubuję tworzyc czy się komuś podoba czy nie jak ktoś odpisze to będę zadowolony.Panie Laku my nie jestesmy górami na pewno kiedyś będziemy mieć okazję porozmawiać ,to tylko kwestia czasu.SERDZECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM Very Happy Smile Cool Laughing Surprised .

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Pon Lis 24, 2014 7:57 pm

Damian, bardzo dziękuję Ci za odzew na moją prośbę. Tak naprawdę to Ty jesteś już ,,stary" forumowicz i inni niech się od Ciebie uczą. Cieszę się że na kolejnych warsztatach czułeś się dobrze. Bardzo mi się podoba Wasz nowy samochód. Fajna rodzinna bryczka. Silnik będzie oszczędny to tata może robić dużo kilometrów za te same pieniądze. W końcu ranczo jest trochę oddalone od Dąbrowy i to teraz Wam zaprocentuje. Zauważyłem że Twoja mama jest bardzo zadowolona , że nie musi chodzić już do pracy. Była taka wypoczęta. Pozdrów ojca jak masz Go tam koło siebie. sunny

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pon Lis 24, 2014 8:19 pm

Jakże się cieszę młody przyjacielu że piszesz,dzięki w swoim imieniu i pewnie i Sławka że jest ktoś jeszcze który "dba" o to forum.Osobiście i uroczyście tym razem obiecuję że nie zabraknie mnie w Lubaszowej w styczniu,będę na pewno chciał być tam z żoną,ale ja już odpowiadam tylko za siebie/może wtedy np uczyć,bo ma pracę jeszcze dodatkową w niektóre sob,nied w wyższej szkole przedsiębiorczości w Oświęcimiu/.Kurcze czy my Damian kiedyś jeszcze zagramy jakiś potańc tak jak kiedyś?.Na razie nas wyparły zespoły na żywo. Very Happy I dobrze,zawsze jest to lepiej widziane jak dyskoteki,starszego pana Very Happy Very Happy Wink Co do tego śniegu to wiem że dla ciebie jest to frajda,no niestety dla nas kierowców nie za bardzo,ale niech tam i sypnie w styczniu najwyżej Sławcio mnie "podepnie" za pasek od spodni i wytarga na górę Wink Bo sam nie wylezę,nie ma mocnych Very Happy .fajnie że jesteś-i piszę to w zupełności szczerze.Pozdrawiam Ciebie i całą rodzinkę Chudych i nie tylko.I wiedz że jak się nieraz nie odzywasz tu na forum,jest jakoś nieswojo,lecz wiem że masz też większe obowiązki jakimi jest nauka.Bywaj-przyjacielu. sunny
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 67
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 20 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 20 z 32 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach