Uzależnieni od
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Keywords

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


Moja pasja , moje zainteresowania !

+6
Małgorzata Samul
damian19
Staszek1
Antoni
laku57
slawek4224
10 posters

Strona 19 z 32 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Next

Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Wto Wrz 09, 2014 9:58 pm

Crying or Very sad No cóż,szkoda.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sro Wrz 10, 2014 6:22 pm

Tak już Laku jest, wszyscy zajęci . Też mam dużo zajęć. Postaram się częściej zaglądać na stronę. Miniony tydzień miałem napięty do granic. Posiedzenie zespołu w sądzie, komisję alkoholową , wyjazd do Lubaszowej i jak zwykle praca. Na działce dwa tygodnie nic nie zrobiłem. Mam materiały zgromadzone to w słoneczny dzień coś popchnę do przodu. Nasz Damian zajęty teraz szkołą. Opowiadał mi że ciężko z ojcem pracowali na ranczu. Widziałem zdjęcia. To bardzo duże ranczo z dworkiem, a nie z jakąś budą. Pięknie dach zrobili i w sumie zamienił bym takie ranczo za mieszkanie w bloku. 27 września planujemy w Bochni ognisko i zapraszam Cię z Perełką. Będą starzy znajomi, może Piotr się sprawi i zaszczyci swoją obecnością. Laku czasu mamy jakby mniej, a może to jest tak, że się starzejemy i żeby zrobić to co zaplanowane potrzebujemy więcej ...... . Ważne jest że utrzymujemy abstynencję, a przez to stajemy się lepszymi ludźmi. I o to chodzi!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Sro Wrz 10, 2014 7:14 pm

Panie Laku nie wiem dla czego miał bym się na pana gniewać.Przyznam że czasem  brakowało mi tych ciekawych opowiadań Pana.Sam tez mało pisałem w wakacje bo dużo pomagałem  tacie przy remoncie,i tam żeś my mieszkali bez dostępu do internetu.Wcześniej nie odpisywałem bo myślałem że pan będzie w Lubaszowej i tam porozmawiamy .Dzisiaj też piszę krótko   bo już późno muszę przygotować teczkę i zjeść  kolację i szybko spać rano szkoła do której nie mogę się przyzwyczaić. W najbliższym czasie się odezwę.SERDECZNIE POZDRAWIAM CZEKAM NA ZDJĘCIA Z LUBASZOWEJ. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Czw Wrz 11, 2014 8:24 pm

Odpisuję szybciutko bo mnie czas nagli.dziś w nocy jadę na mazury z Perełką,takie spotkanie z ludźmi z forum na którym też od półtora roku się udzielam.I chcę troszkę się jeszcze przekimać,a około 3 w nocy ruszyć,może uda mi się Wa-Wę jakimś cudem ominąć bo tam podobno rozgrzebane niesamowicie.A i drogę mam przed sobą,ok 600 km,miejscowość Kruklanki,niedaleko Giżycka./Sławek/Dziękuję Ci za telefony,SMS które przed chwilą dostałem.Jakby ktoś miał jeszcze tel do Sławka z pod Tarnowa,bodajże ze Zbylitowska Góra/lub jakoś tak to zadzwońcie do niego niech się odezwie do mnie-wszystkie telefony do Was niestety zostały skasowane-awaria karty telefonicznej.tak że Damian jeśli możesz to prześlij mi nr do Ciebie a także do Twojego taty.Cieszę się że się nie gniewasz że z naszych planów wakacyjnych nic nie wyszło.Nadrobimy to by tylko zdrowie dopisało.Kiedyś myślałem że jak jestem wolny/renta/ to czasu będę miał co niemiara,a tu jak się okazuje 24 godziny to dla mnie za mało.Uciekam już może uda mi się co nieco jeszcze pospać.wracam na forum do Was,w poniedziałek 15 go.Dobrej i spokojnej nocy. flower
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Wto Wrz 16, 2014 8:34 pm

witam wszystkich , i serdecznie pozdrawiam! ps. dziękuje ja i moja rodzinka za gorące przyjęcie nas na spotkaniu grilowym, w podborzu! było naprawde swojsko i bardzo rodzinne! miłych snów przesyłam dla wszystkich, dobranoc! Sleep Sleep

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Wto Wrz 16, 2014 8:43 pm

Dobry wieczór Kasiu,jestem pewien że przyjęto Was jak swoich przecież nimi jesteście. I wiem że wreszcie i nasze drogi kiedyś się spotkają.Pozdrowienia dla Mikołajka/niech rośnie zdrowo/i całej Waszej rodzinki. Smile sunny
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sro Wrz 17, 2014 6:23 pm

Kasiu, piknik w Dąbrowie wspominamy w Bochni do dziś. Zapraszam Cię z całą rodzinką do Bochni na spotkanie w leśniczówce, które odbędzie się 27 września o godz. 16. Będzie nam bardzo miło gościć Was. Laku z Perełką ma już dawno wystawione zaproszenie i jest non stop ponawiane. Piotr Ciebie trudno pominąć , tylko się martwię że nie przeczytasz! Zapraszam.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Czw Wrz 18, 2014 10:05 pm

Oki doki skoro możemy to wpadniemy Very Happy A tak serio żeby znów nie było niewypału to odpowiedz 100% damy w wtorek tj 23 września.Czytaj nas na forum albo dam odp telefonicznie.Jakieś większe namiary? Samo w leśnizówce-możemy nie trafić ale, to najwyżej jak będziemy pewni przyjazdu.Dobranoc. flower
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by piotrek69 Pią Wrz 19, 2014 5:18 pm

Czytam Sławku zawsze tylko trochę sił brak do napisania czegoś z sensem.Jeśli dam rade to z chęcią przyjadę,mam troszkę pytań do Ciebie ale to już poza forum,daj jeszcze przypomnienie za jakiś tydzień,,,,.wiesz tak na wszelki wypadek!!!!Zyguś przyjacielu cieszę się że nie tylko Twoje autko jest na chodzie,ale jeszcze bardziej cieszę się że Tobie zdrowie dopisuje,,,,oby tak dalej!!!.Daj potwierdzenie że będziesz na spotkaniu u przyjaciół w Bochni to ja też się zjawię napewno!!!!!Pozdrowionką!!!!!! Wink

piotrek69

Liczba postów : 386
Join date : 09/01/2014
Skąd : szczucin

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Nie Wrz 21, 2014 9:05 pm

Very Happy Wink Oj Piotruś coś mi się zdaje że chcesz winę zwalić na mnie,nie przyjechałem bo laka nie było.A tak już naprawdę bez śmiechów to dam znać dokładnie w środę wieczorem czy przyjedziemy do Bochni czy nie.Fakt z wielką chęcią chciałbym się z Wami spotkać,i jeśli moja żona będzie miała sob,niedź,wolną/wyjazd z alanon/ to będziemy jeśli nie będzie miała wolnego to niestety nie da rady.Powiem a raczej napiszę że  sam też troszkę odczuwam zmęczenie,nawet w Tenczynie byłem tylko w piątek i sobotę do południa,byłem z córą chciała bardzo jechać i pojechała.Ale już o 13 wracaliśmy do domu.Widzę że coraz więcej ludzi przyjeżdża do Tenczyna z Waszych okolic,Tarnów,okolice np Dąbrowa Tarnowska.Naliczyłem z Waszych okolic jakieś 8-9 osób.To cieszy,sam czuję się Aowcem i jakoś do tego bardziej mnie ciągnie choć i chodzę w dalszym ciągu na terapię,spotykam się w klubie z innymi /nie aowcami/ i cieszy mnie to że już dziś z wszystkimi znajduję wspólny "język".Jednak już odczuwam duże zmęczenie,bardziej psychiczne,a i to fizyczne daje mi się we znaki,muszę sobie trochę odpocząć od tych wyjazdów.A z drugiej strony ciągnie jak wilka do lasu,to Bochnia,to znów 3,4,5 Tenczyn Alanon,listopad to przecież Lubaszowa/i tu chcę przyjechać,w listopadzie też 4 dniowe spotkanie terapeutyczne w Kamesznicy/oby tylko nie zazębiło się z Lubaszową/ i spotkania AA znów w Tenczynie,za dużo tego na jeden rok ,za dużo no cóż sami wybieramy,moze nadrabiamy wyjazdami z Perełką te lata kiedy choroba mamy nam na to nie pozwalała.Pozdrawiam wszystkich,odezwę się niebawem. Very Happy
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Wto Wrz 23, 2014 10:49 am

przesyłam ciepłe pozdrowienia w pierwszy dzień jesieni, i życze dobrego samopoczucia w tak chłodną, przewrotną , niekożystną i barową pogode, ja i miki! Very Happy

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sro Wrz 24, 2014 9:22 pm

Dziękujemy Kasiu za życzenia,najważniejsze że ciepłe,bo rzeczywiście u nas w nocy dziś był przymrozek,o godz 5 było -1,i szadź na polach.Odbijam piłeczkę i życzę jeszcze cieplejszych nocy i dni.Oraz wszystkiego dobrego.Pozdrowienia dla Mikiego i całej rodziny Chudych z Damianem na czele. sunny flower
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sro Wrz 24, 2014 9:26 pm

laku, dziękujemy, i życzymy dosłownie wszystkim braku depresji na tak ciężkie dni ,zmiennej pogody, miłych snów!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pon Wrz 29, 2014 6:19 pm

Witam Kasiu ponownie ,jedyna dziewczyna pisząca-choć ostrożnie nie za dużo ale jednak jest jakoś przyjemniej na duchu się robi-PRAWDA PANOWIE???.Ja osobiście się bardzo cieszę że jesteś.Była jeszcze Gosia/milczy/i jeszcze jedna koleżanka na początkach forum/sory nie pamiętam już imienia/.To fakt pogoda,zmiana temperatury,i nic nie robienie to można popaść w "deprechę,",a ja wiem że dla mnie Zygmunta alkoholika to jest bardzo niebezpieczne.Dlatego robię wszystko by cały czas być sobą,nie zapominam że zawsze dla mnie jesień,była "trudna".Wielkie ukłony dla Ciebie Katarzyno /córa moja też Kaśka,a Kaśki fajne dziewczyny/Życzę tak-po mojemu pogody ducha dla Ciebie,Mikołajka,i jak zawsze dla reszty rodzinki,i oczywiście dużo pogodnych jeszcze w tym roku dni i dużo zdrowia. flower
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Czw Paź 02, 2014 5:04 pm

Tak Laku, Kasia jedyna co pisze. Nie mamy wiadomości co na Wyspach , Damian też nic nie pisał. Świetny program szykuję się na listopadowe warsztaty. Bez Was ,nawet najlepszy program jest niewiele wart. Świetnie Łukasz spisuję się , że o Robercie nie wspomnę. Cieszy Laku że są ludzie co włączają się w pracę Stowarzyszenia. Wiem że Marek jest w trudnej sytuacji i myślałem że potrzebuje odskoczni od służb. Grzegorz coś mi napomknął. Pokonywanie trudności i wspieranie innych potrzebujących to naturalna potrzeba, która jest we mnie. Pewnie tak już zostanie.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Czw Paź 02, 2014 10:47 pm

Tylko mi nie mów że listopadowe warsztaty odbędą się w dniach 14 -16 bo się "pochlastam".Mamy wtedy wyjazd z terapeutką na warsztaty.Ale chyba jak się nie mylę są w innym terminie.Warsztaty z nami czy bez nas i tak się odbędą,choć powiem szczerze że tym razem byłbym bardzo zawiedziony.Co do Marka nic mi nie wiadomo,i nie wiem Ze ma ciężkie dni czy sytuację,nie wiem o co chodzi jak coś wiesz to daj mi jakiś cynk.Wiesz Marek ma do mnie jakieś ale,choć ja go w dalszym ciągu uważam za dobrego kolegę.I rzeczywiście jak ma jakieś zawirowania nadal ja mam wyciągniętą rękę do niego.Moim zdaniem za bardzo "poszedł"w służby AA,i wiedziałem że za wczas,za bardzo się emocjonalnie angażuje.I dlatego jeśli wiesz że "coś" mu grozi to dawaj znać,zawsze i wszędzie jestem w stanie pierwszy podejść,podjechać,pogadać.Jedno ma Marek nie przepracowane-nawet mała porażka dla niego to wielki smutek i obwinianie,nie tylko innych a przede wszystkim siebie.Jest to w jego przypadku,niestety bardzo groźne,i niebezpieczne.Ja nic na ten temat nie wiem bo chodzę na inne mitingi w okolicach.A pewnie jak tylko wyrazi chęć jazdy do Lubaszowej to przecież nigdy mu nie odmówię.Na prawdę byłoby mi niezmiernie głupio by z nim coś się stało,byłaby to też moja porażka.Za bardzo sobie opuściłem "wasze" warsztaty,i ciągnie mnie jak diabli do kolejnego wyjazdu na nie,to przecież już kawał czasu jak jestem z Wami.I obiecałem sobie/z żoną/że już 2015 będziemy gośćmi na Waszych warsztatach stałymi.Cieszy że Łukasz się udziela,jakoś wierzę w niego ma potencjał dobrego Trzeźwienia,cieszy mnie to bardzo.Pozdrów go ode mnie jak się będziesz z nim widział i nie zapomnij także o Robercie.Pozdrawiam i oczekuję że warsztaty jednak odbędą się z naszym udziałem Very Happy scratch











iI
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sob Paź 04, 2014 2:32 pm

Super!. Warsztaty planujemy na 21 - 23 . Wszystko Laku napisałeś , Marek dawniej jeździł do Lubaszowej i lubił to miejsce. Do wielu rzeczy nabierał dystansu.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by piotrek69 Pią Paź 10, 2014 7:57 pm

O zanosi się na nalot gości z Chrzanowa,trzeba będzie wziąść w tym udział,,,,! Robercik trzeba jakieś miejsce dla Piotrusia ,,!!! Pozdrowiomka dla wszystkich ślę z nad Wisełki!!! Very Happy

piotrek69

Liczba postów : 386
Join date : 09/01/2014
Skąd : szczucin

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sob Paź 11, 2014 6:43 pm

Piotr w Dąbrowie już działa Stowarzyszenie. Myślę że Marian i Jacek mieli by w Twojej osobie duże wsparcie, w początkowej fazie działalności. Lubaszowa wytrzyma każdy nalot. Zawsze mamy plan awaryjny. Czekamy na Was zawsze z radością, żegnamy się z radością, wiedząc że za chwilę spotkamy się znowu. I tak już tyle lat. życie jest piękne i zarazem takie proste. Poprzez Nasze uzależnienie skomplikowaliśmy je trochę. Wiemy że jest to stan odwracalny. Wystarczy tylko nie pić i dziękować Bogu za każdy godnie przeżyty dzień. Spotykając się z Wami utwierdzam się w Przekonaniu że właśnie tak chcę żyć.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Wto Paź 14, 2014 6:33 pm

Witam wszystkich serdecznie dawno już tu nie byłem ale mam wytłumaczenie skończyły się wakacje zaczeła się szkoła przyleciała siostra z malutkim Maksiem nie bardzo zdrowym aż w końcu wylądował w szpitalu.Przez tą chorobę jest bardzo kapryśny i trzeba się nim dużo zajmować a ja bardzo się z nim bawić i dla tego nie mam czasu.WYNIKI SIĘ POPRAWIAJĄ I MOŻE WYJDZIE W CZWARTEK.PAZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Wto Paź 14, 2014 9:03 pm

Pozrawiam Cię Damian,i zdrowia dla małego Maksia-będzie dobrze. Very Happy
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pią Paź 17, 2014 2:02 pm

Jestem szczęśliwy że na reście mam Maksia w domu.Ale nie do końca bo nie mogę się z nim kontaktować jestem przeziębiony.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH:lol: Very Happy Cool

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sob Paź 18, 2014 6:13 pm

Damian, tak to już jest, że nie wszystko idzie po naszej myśli. szybko wyzdrowiejesz i nie będzie przeszkód we wspólnej zabawie z Maksiem. Pozdrów całą rodzinkę Chudych. Jak się ma Pan K. na ranczu. wcale nie wymieniasz mojego imienia jak piszesz. Może sobie zapomniałeś o starszym koledze z Bochni. Sad affraid

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Nie Paź 19, 2014 6:24 pm

Panie Sławku wcale o panu nie zapomniałem bardzo mile do dziś wspominam spotkanie u pana przy grillu piękne tereny, byłem z tatą na spacerze i zwiedzialźmy tereny z nad leśnictwa szkoda tylko że dzień był taki krótki ,a tak naprawdę to chciałbym jeszcze zobaczyć pana działkę i budowlę którą znam tylko z zdjęć.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH.

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Nie Paź 26, 2014 1:49 pm

W przyszłym roku już nie będzie zimno i ciemno. Postanowiliśmy przenieść spotkanie w Bochni na miesiąc wakacyjny. Który to jeszcze muszę uzgodnić. Będzie ciepło i dzień będzie długi. Możemy spotkać się i być ze sobą cały dzień. Spróbujemy w warunkach polowych przygotować ciepły posiłek i dodatkowe atrakcje. Spodziewam się że już od rana przyjedziesz i będzie radośnie. Pojedziemy do Pana Grześka i koniki przetransportujemy na łąkę przy leśniczówce. Co ty na to?

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 19 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 19 z 32 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach