Uzależnieni od
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Keywords

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


Moja pasja , moje zainteresowania !

+6
Małgorzata Samul
damian19
Staszek1
Antoni
laku57
slawek4224
10 posters

Strona 31 z 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next

Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sob Sie 01, 2015 7:42 pm

Wiem że w środę będę u mojego kardiologa,Tylko poproszę napisz mi na pw nazwisko tego lekarza z Krakowa z którym będą miały konsultacje dzieciaki.Jak tylko dostanę papiery dam znać.Pozdrawiam Waszą całą rodzinkę Very Happy flower
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sob Sie 01, 2015 9:49 pm

przepraszam ale co to jest pw?może jestem zacofana! byliśmy u doktorki pietruchy z której nie jestem zadowolona, a na ten czwartek mamy do Specjalisty własnie w dziedzinie elektryki serca, DOK Pitak! dziekuje za pomoc!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Nie Sie 02, 2015 7:28 pm

Źle napisałem nie PW tylko PM pod każdym naszym awatarem jest taki znaczek,/Awatar to wklejona jakaś postaC ja mam jakiegoś "woja" z mieczem/klikasz w ten mały znaczek PM i otwiera się "okno" i piszesz np do mnie.Nikt inny tylko ja mogę to przeczytać.Jest to jakby prywatny list do danej osoby i czyta go tylko odbiorca.Inni z forum nie przeczytają tego.Pisząc np nazwiska osób nie będących z forum i może nie życzą sobie tego-to tylko taki przykład.Pozdrawiam.Nie dziękuj,za taką pomoc się nie dziękuje. Very Happy
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Nie Sie 02, 2015 9:12 pm

byłam dziś z moją wesołą rodzinką na wesołym i rozśpiewanym grilu stowarzyszenia nsz,było bardzo przyjemnie, zostałam bardzo ciepło i miło przyjęta, a byłam tylko prostą matką z trojaczkami, a tu ja miałam non stop towarzystwo tematów mnóstwo , miki miał nawet kumpla i rok młodszego, dziewuszki też towarzycho znalazły, noi damianu też koleżanke poznał fajna dziewuszka, troche pogonili, pogoda była super, towarzycho, przegrychy /od pana stasia/ super , plaki kawusia , noi cóż więcej potrzeba do udanej niedzieli! niech żałują co nie byli!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Nie Sie 02, 2015 9:13 pm

bo ci co nie mogli to już siła wyższa! pozdrawiam i życze spokojnej nocy! dobranoc!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Wto Sie 04, 2015 9:32 pm

No i masz babo placek,znów ominęło mnie spotkanie z "resztą" rodziny Chudych Mad .Resztę "nastukałem" w "Moja droga" dziś padam z nóg,te upały mnie wykończą-choć troszkę deszczu by się "zdało" a tu zapowiadają jeszcze gorzej Crying or Very sad Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by krzych71 Pią Sie 07, 2015 7:00 am

Deszczu powiadasz?
Ja byłem przed wczoraj w Zakopanem oj powiem Ci Bracie Ze deszczu od Jordanowa przez Rabkę i N.Targ nie brakowało.
Aż ciężko było prowadzić a przy tym straszny wiatr ale tylko chwilkę niemniej powietrze zrobiło się bardzo fajne.
No fakt grzeje strasznie tylko siedzieć gdzieś w chlodku i odpoczywać.
Niemniej nie ma co nażekać ludzie mają gorzej.
Pozdrowionka z gorącej Bochni.Teraz na termometrze jest 27st.
Przy okazji zapraszam dziś na 16.00 do Stowarzyszenia.U nas atmosfera w prawdzie gorąca ale w pomieszczeniu chłodno.
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sro Sie 12, 2015 4:49 pm

gdzie są wszyscy z tej strony? powiędli z gorąca? no niezle u nas w aucie dziś 35 stopni ciepła, a trzy noce po 32 w pokoju! teraz słońce zaszło ale jest dalej duszno! pozdrawiam wszystkich gorąco, i życze miłego dnia!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sro Sie 12, 2015 5:26 pm

Miałem zamiar kopać studnię na działce, ale rezygnuję. W takich warunkach musiał bym się dokopać aż do Dąbrowy. Pali słonko , ale cóż mamy zrobić. Taki będziemy mieli klimat. Ja pracuję na te upały, lekko nie ma. Ważne , że Kasiu napisałaś i być może da to impuls dla innych. Dzisiaj Byłaś moją inspiracją!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by krzych71 Czw Sie 13, 2015 6:23 am

No tak a kiedy to ostatniocoś coś pisaliśmy?
Myslę że każdy wpis jest swego rodzaju inspiracją.Fakt że od dawna nic się nie pojawiło.Studnię powiadasz.A wodę masz? a no tak blisko Raby to powinna być.Opadów zero to na deszczóweczkę nie ma co liczyć,a podlać krzaczki trzeba.Ja narazie wytrzymuję ten gorąc chociaż jak jadę w trasę to mam dość kto jeźdźi to wie.35 stopni Kasiu to na zewnątrz a jak przyjdzie coś rozładować na postojce to pod blachą wolę nie mierzyć istna sauna i wiadomo po co jest przedziałek na nooo na tym co siedzi. drunken sunny.Ale nadzieja jest na chłodek jak miną upały to wtedy idę na urlopik.Od roku nie miałem przerwy łącznie z sobotami a tyle się mówi o potrzebnym wypoczynku szczegolnie nam.Do warsztató niedaleko to i myśli bliżej Lubaszowej.
Powodzonka.
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Wto Sie 18, 2015 7:54 pm

witam ,w końcu w chłodny wieczór, słoneczko nam juz nieco odpuściło -10 stopni w powietrzu mniej,, noi z deka wiaterek powiewa!n po takich upałach nam sie należy ochłodzenie, nocki już są o wiele lżejsze żeby sie normalnie wyspać.u nas miki wkońcu już normalnie śpi bez żadnych dolegliwości, byliśmy w krakowie , wyniki z holtera dalej nie są zadawalajace, ale przy tej wadzie genetycznej , to tak będzie, noi chłopinka musi sie niestety oszczędzać, no ale trzy latkowi trudno przetłumaczyć oszczędzaj sie, przynajmniej sam po sobie wiedzi że sie męczy, i hamuje sam,a natalka przynajmniej jak narazie bez objawowo sie trzyma, czas pokarze co będzie dalej! narazie wszystkich pozdrawiam i życze miłych snów, dobranoc! ps, przesyłam powodzenia w kopaniu studni, gorzej z szukaniem zrudła będzie!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sob Wrz 26, 2015 4:57 pm

Kasiu. Kopanie studni już nie aktualne. Wody mam po ostatnich opadach nadmiar i mogę się nią podzielić. Nie wiem jak w Dąbrowie z wodą , bo w Szczucinie Wisła prawie wyschła to może Piotra wspomogę!!! king

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Nie Paź 25, 2015 12:31 pm

KATARZYNOCÓRKOMARIANA. FANI CZEKAJĄ I SĄ BARDZO ZDENERWOWANI TWOIM MILCZENIEM. MILCZENIE JEST ZŁOTEM, ALE DOTYCZY TO TYLKO SZCZEGÓLNYCH PRZYPADKÓW. W Twoim przypadku ta zasada ,bounce Basketball cheers nie ma zastosowania!!!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sro Lis 11, 2015 8:52 pm

po burzliwych chmurach życiowych mam nadzieje że już po mału widze promyki słońca!u nas zaczyna sie wmiare wszystko normować, zdrowie dzieci , które jeszcze tydzień temu było dddddddddddużym pytajnikiem, tata który pare tygodni temu też był pytajnikiem, noi nasz domek któremu pogoda w kratkę chciała załucić prace dachowe, ale jej sie nie udało bo wszystko sie udało na czasie! a tak ogólnie wszystkich gorąco pozdrawiamy Very Happy

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pon Lis 30, 2015 4:19 pm

Pozdrawiam wszystkich których nie zdążyłem pozdrowić w Lubaszowej .Fajnie było , niech żyje nowa szansa i warsztaty w Lubaszowej.

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by krzych71 Pon Lis 30, 2015 8:57 pm

Dzięki Damian.Miło że zaglądłeś.Fakt owocny pobyt.Tu parę słów i coś się dzieje.Po zdrów rodziców.
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pią Gru 04, 2015 5:35 pm

Dziękuje panie Krzychu że pan zauważył mój krótki wpis , pozdrowienia oczywiście przekazałem rodzicom wzajemnością dla pana.Warsztaty teraz będą szybko co mam nadzieję że poznam pana osobiście bo z imienia to nie wiem który to pan Laughing Smile



damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by krzych71 Sob Gru 05, 2015 4:12 am

No widzisz mijamy się i nie znamy a przecież na warsztatach byliśmy razem.Nic straconego nad robimy po drodze jest jeszcze opłatek.Nie ma za co dziękować.Każdy wpis jest ważny.Jesteś młodym człowiekiem nie mającym osobiście problemu z alkoholem nie mowie tu o współuzależnieniu a jednak zaglądasz na forum i czynnie uczestniczy sz w tworzeniu tego forum.Zastanawiam się tylko dlaczego na tyle osób które wiedzą o tym forum zaglądają na stronę a nie napis za nawet choćby o pogodzie.Ciągle są wpisy tych samych osób.Ale myślę że warto tu zaglądnąć między innymi dla samego siebie.Ja nie zawsze mam czas i chęci ale jak dostaje wiadomość o jakimś wpisie to muszę zaglądnąć.Tak jak dziś.To w sumie ja Ci dziękuję że uczestniczysz w tworzeniu tego forum. Pozdrawiam serdecznie.
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sob Gru 05, 2015 6:44 pm

Tak Krzychu. Słusznie piszesz o Damianie. Damiano , to jeden z filarów naszego forum. Nasz młodszy kolega ma w sobie duże poczucie obowiązku , i jest bardzo sumienny. resztą sam widzisz , że puki katarzynacórkamariana pisze i Damiano pisze , to honor rodziny jest zachowany. Ojciec pewnie jest dumny z Damiana. Basketball cheers king

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sob Gru 05, 2015 9:19 pm

Był czas kiedy to właściwie zadawałem sobie pytanie.po co,na co mi to pisanie.Jednak dziś wiem że po to by móc poznać lepiej drugiego człowieka.Damian,siostra Damka-Kasia,piszę od dłuższego czasu,i chwała im za to bo tak na prawdę owego czasu jak sobie przypominam to forum zupełnie świeciło pustkami,wpisy jedynie Sławka,i to raz na miesiąc i cisza,od Lubaszowej do Lubaszowaj,i tyle dziś jest nas w porywach 7-8 piszących,dzielących się codziennym dniem,i wiem że kiedyś będzie nas więcej,tylko trzeba o nas mówić,zachęcać nie prosić a zachęcać.Fajnie że jesteście,dobrze że już nas piszących choć od czasu do czasu jest trochę.Nie piszę już na "nie pijemy" powiem "przejadło" mi się,a poza tym,poznałem wielu w "realu",jakże są inni,jakże grające inne skrzypce niż na forum.Tu jest mi tak jak powinno być,piszę i będę pisał,jedynie na czas wakacji daję sobie urlop,wiadomo-żona,rodzina,wyjazdy,-czas dla siebie.Pozdrawiam Was wszystkich z ciepłego i dziś bardzo słonecznego Chrzanowa/termometr o 13 wskazywał u nas +14 stopni/







laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Nie Gru 06, 2015 11:23 am

Fajnie pisać nawet choćby o pogodzie która jest piękna jak na tą porę roku , ale fajnie też poczytać o różnych ciekawych wiadomościach.Myślę ze niusem dzisiejszego dnia jest ,,Święty Mikołaj " , ja już miałem pare niespodzianek wczoraj i dzisiaj.Cieszę się że ktoś zauważył moje pojawienie się na stronie , bo tak naprawdę to trochę się rozleniwiłem i długo już nie pisałem ale to przez te wakacje które się przedłużyły.Pozdrawiam Wszystkich i Życzę Miłych Prezentów Od Świętego Mikołaja santa santa Teraz jedziemy do siostrzeńca Mikołajka z Prezentem Imieninowym i Mikołajowym.



damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Nie Gru 06, 2015 8:41 pm

a ja z mojej strony, jako mama ,,św cha ha mikołaja naszego" składam wszystkim kolegom MIKOŁAJOM z okazji ich pięknych imienin/ a może tacy koledzy na tej str sie znajdą/wszystkiego, naj lepszego dużo zdrowia, poczucia humoru, prezentów nie tylko dla wszystkich , ale też dla siebie, noi mniej stresu w życiu i stresu bo to zle wpływa na serducho przesyłam , dla wszystkich , nie tylko MIKUSIÓW, ! miłej nocki pozdrawiam! dobranoc

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by krzych71 Pon Gru 07, 2015 7:21 am

Myślę że wszyscy w tym dniu jesteśmy Mikołajami a ci co mają na imię Mikołaj to w niektórych przypadkach podwójnie.Kiedyś tylko czekałem że coś dostanę byłem nastawiony głównie na konsumpcję a najlepiej jak bym dostał co co najbardziej potrzebowałem.Piszę tu główniee o okresie mojego picia a byl nader długi.Teraz wiem że nie tylko jest miło dostawać ale jeszcze bardziej dawać.Miło widzieć na twarzy drugiego człowieka uśmiech czasen nawet za drobiazg.Tu bardziej chodzi o pamięć niż o jakieś wygórowane prezenty.Tego roku odczułem to szczególnie w mojej rodzinie.Tak kolejny rok napewno czekali z niepewnością ale po raz pierwszy od dawna pomyślałm nie tylko o sobie.I właśnie takie chwile wzruszenia a nawet nie wstydzę się tego powiedzieć łzy które pojawiją się w oczach dodają sił i chęci do trzeźwego życia.Łzy które popłynęły ze szczęścia a nie wyżądzanej krzywdy.No nie powiem bo o mnie też pamiętano i to też cieszy.Nie można meć co prawda wszystkiego ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma Very Happy.I warto pisć o tym może ktoś to przeczyta wcześniej czy później bo radością trzeba się dzielić a wim że to się udziela i potęguje. santa
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Pon Gru 07, 2015 6:28 pm

piękna historia, az miło poczytać, jak ktoś sie stara za wszęlką cene ,siebie zmienić aby innym było lepiej żyć w zgodzie , z tym panem! nieraz tylko wystarczy tylko uśmiech drugiego człowieka, i nic więcej nie potrzeba do szczęścia!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pon Gru 07, 2015 8:06 pm

Tak,macie rację,uśmiech dany drugiemu człowiekowi to jest piękny prezent.Jak jednak w dalszym ciągu niejeden raz nam go brakuje.Już nie oczekuję prezentów na 'Mikołaja",czy "Aniołka" ja co dzień dostaję prezent w postaci właśnie uśmiechniętych ludzi którzy mnie otaczają,staram się im też dawać-oddawać ten prezent co dzień.Największym dla mnie prezentem jednak na dziś i pewnie na kolejne dni życia jest trzeźwość.Trzeźwość w pełnym słowa tego znaczeniu,przecież można nawet nie pić a nie być trzeźwym.Można przecież nie pić i zgotować swym najbliższym piekło na ziemi-i wiem co piszę.Znam takie przypadki i wcale daleko nie muszę ich szukać,znam to też z własnej autopsji,przecież nie piłem już kupę lat a w dalszym ciągu nie byłem trzeźwym,dziś mógłbym siebie w tamtym czasie nazwać egoistycznym dupkiem.Małżonka mi kiedyś powiedziała,"wiesz dobrze że jesteś uzależniony,bo inaczej nigdy nie poznała bym siebie i tych wszystkich wspaniałych ludzi".Długo, bardzo długo zastanawiałem się nad tym zdaniem,nie mogłem je "przetrawić",dziś przyznaję jej rację.Jakże wielu jest ludzi,patrząc z "boku" wydają się być szczęśliwymi,uśmiechniętymi-ale tak na prawdę to jest gra,gra pod "publikę",na ogół można nieraz powiedzieć jakie wspaniałe małżeństwo,jaka wspaniała kochająca się rodzina-a tak na prawdę pustka,praca,dom i milczenie,przechodzenie obok siebie i rzucanie sloganów,jak tam w pracy,i nieraz od nie chcenia-jak się czujesz, praca dom,praca dom,a w nim "zimno" chodźby nawet było 30 stopni ciepła,a gdzie dialog męża i żony,gdzie rozmowy na każdy temat,a co do dzieci-" a lekcje odrobiłeś,jak się będziesz dobrze uczył/a/ to dostaniesz nowego laptopa,rower,motocykl lub inne badziewie."A gdzie jest powiedzenie-kocham,gdzie jest przytulenie,pogłaskanie,cmoknięcie w policzek,czółko czy usta,trzeźwienie,trzeźwe myślenie,jakie to dla nas kiedyś było trudne.I na prawdę uwierzcie że wiem co piszę,tych ludzi widzę na co dzień,spotykam ich często na swej drodze,siostra,szwagier,przyjaciel,kolega -spytano mnie kiedyś "co się stało,jak żeście to zrobili że dziś jesteście zadowoleni z tego życia uśmiechnięci,choć wcale wam się nie przelewa" ostatnio szwagierka rozmawiając z moją żoną powiedziała jej -"wiesz ja Wam zazdroszczę".Pytam się czego?,dlaczego nie możecie i Wy takimi być,uśmiechniętymi,nie obgadującymi,nie zgryźliwymi,dlaczego tylko zazdrościcie innym.Mają kupę kasy,pracę za duże pieniążki,a jakoś w ich domach zimno,ba w niektórych nawet mroźno.
Tak że dla mnie największym prezentem na dziś i jutro jest moja trzeźwość,i miłość do drugiego człowieka,to jest mój i żony "Mikołajowy" prezent-prezent na resztę życia..Jak miło wstać rano i powiedzieć drugiej osobie,tej którą kochasz najbardziej-dzień dobry kochanie,życzę dobrego dnia,przytulić wstać zrobić kawę,kanapkę - i nie oczekiwać niczego w zamian.Dobranoc kochani.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 31 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 31 z 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach