Uzależnieni od
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Keywords

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


Moja pasja , moje zainteresowania !

+6
Małgorzata Samul
damian19
Staszek1
Antoni
laku57
slawek4224
10 posters

Strona 30 z 32 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next

Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pią Cze 19, 2015 5:19 pm

Na reiście mam tatę w domu, ale teraz będzie trochę większa dyscyplina.Tata mówi że mógłby jeszcze leżeć w szpitalu a później iść na chorobowe ale musi zadbać też o prace i dla tego zrezygnował z chorobowego i od poniedziałku idzie do pracy.Ja czekam z niecierpliwością na wakacje i choć oceny już wystawione ale jeszcze trzeba stawać rano do szkoły a to jest mój wielki problem.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH .

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pią Cze 19, 2015 10:20 pm

Witaj Damianie.Zdrowia dla Twego taty,choć nie pochwalam pochopnego pójścia do pracy.Jednak jest dorosły i wie co robi.Wczoraj Pogrzeb jednego z lekarzy,wspaniały człowiek wysportowany,uczynny i walczący o "swą" placówkę/był dyrektorem przychodni w Libiążu/Grzegorz go znał doskonale.Mówili o nim dusza człowiek.Mówili,niestety w sobotę pojechał na kolejne zawody,marszo-bieg,jak zawsze z małżonką,startowało ponad 70 osób,nie dobiegł do mety,poszukiwania jego trwały do niedzieli do godz 11.Dopiero helikopter zauważył ciało/leżał 30 metrów od trasy w zaroślach./Lekarz,nie palił,podobno lubił wypić,ale nie groźnie,to były kolejne jego zawody gdzie w takich uczestniczył-niby okaz zdrowia-wylew,nie dobiegł do mety,oddalił się poszukiwania trwały 20 godzin,niestety już go nie ma.A miał dopiero 55 lat-co komu pisane?.Ratował ,pomagał,walczył rzeczywiście o pacjenta,o placówkę-odszedł dr Sławomir Luboń,chirurg.Sam kiedyś jakieś 10 lat temu nastawiał mi złamany palec-szkoda że już go nie ma.Życie,kto wie co komu pisane.Dobranoc.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sob Cze 20, 2015 8:16 pm

Jak tam Marianku zdrowie,czy rzeczywiście zdecydowałeś iść już do pracy?.Jeśli tak to uważaj na siebie,i wesz,spokój,i odpoczynek też jest bardzo ważny Pozdrawiam Cię oraz całą rodzinę Chudych,i nie tylko. sunny
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Pon Cze 22, 2015 6:39 pm

Tata i Damian to niezły duet. Widać mają wspólną pasję. Miłość. To można wyczytać z wpisu Damiana. Tak , młodszy kolego , tata jest wszystkim dla dziecka i dziecko dla ojca. Miło czyta się takie wpisy. Damian , dbaj o ojca i przypominaj mu stale żeby nie pracował ponad siły!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Sob Cze 27, 2015 5:36 pm

Hura w końcu Wakacje i będzie więcej czasu na zabawę i odpoczynek , również pomyślę o zadbaniu o Tatę i w miarę możliwości będę mu pomagał , dzisiaj na przykład odkurzyłem mu samochód i sprzątnąłem tak na prawdę do chyba po raz pierwszy.Tata czuje się dobrze ale miał mały problem z lekami które miał przepisane po szpitalu jednym słowem lekarze chcieli go przytruć , ale szybka interwencja Mamy i zaprzyjaźnionej lekarki temu zapobiegły.Na razie mamy się
dobrze choć nie mamy jeszcze żadnych planów na wakacje afro flower geek

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sob Cze 27, 2015 11:49 pm

może nie tak przytruś, jak przydłumić nie potrzebnymi lekami na schorzenia których tata nie ma, a głowe ma całkiem zdrową więc po co mieszanka leków, po których tata był przyćmiony, i go ciągle mdliło i miał dosłownie zawroty głowy takie ,że nie był w stanie jeżdzić autem! poprostu wariacja, jak niektórym lekarzom nie zależy na zdrowiu pacjętów!!!u nas domek postawiony, dzięki bardzo dobry majstrom, siły męża, i jeszcze paru dobro dusznym osobom, na jesień koło pazdziernika kładziemy dach,więc wstępnie paka by była zrobiona, aco do reszty to nic na wariata!na tym kończe bo już z deka pózna pora,gorąco pozdrawiamy,dobranoc!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sro Lip 08, 2015 9:35 pm

a co tu taka nastała cisza!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sro Lip 08, 2015 9:51 pm

u nas jak to u nas, bywa naprawde wariacko, i zawsze pod górke.damianowi siadł kompóter dwa tygodnie temu, noi z jego strony cisza. A u nas, a szkoda gadać, mikołajek w ciągu 5 tygodni dwa razy stracił przytomnośc, w domu, w tamtą niedziele miał trzeci raz, z zatrzymaniem akcji serca, więc myśmy go reanimowali, i odzyskał przytomnosć, pojechaliśmydo szpitala do dt na własna ręke, gdy lekarze zobaczyli stan dzieckam stwierdzili, że to bez drgawkowy atak padaczki, poczym karetką na sygnale zawiezli nas na prokocim, i wczoraj wyszliśmy, co sie okazało poczatkowe badania typu holter wyszły bardzo zle, a już nie mówie o ekg, trafilismy jednak na kardiologie, noi z badań wyszło że miki ma wydłużone kute, i że powinien miec założony kardiowerter, ale jest bardzo drobnym chłopaczkiem, i mamy włączoną końska dawke leków, na jak długo to wystarczy to nie wiemy, jak mito wytumaczył lekarz, poprostu serce zdrowe, a elektryka siadła, idochodzi do arytmi i utraty przytomności!także poczatek wakacji z jednej str nie udałsie zbyt dobrze, a z drugiej strony, wyszło to co wyszło, a naprawde mogło być bardzo dragicznie!więć babcia z dziadkiem mieli pod opieką moje dziewuszki, a ja zmiśkiem w krakowie, i wiem że im było nie lekko, bo i dzieci pod opieką, noi misiek chory na odległość, za co im jestem bardzo wdzięczna!narazie wszystkich pozdrawiam i życze spokojnej nocki, dobranoc.

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pią Lip 10, 2015 10:27 pm

Aż mnie wcisnęło w fotel.Kardiowerter u takiego małego dziecka,czytałem to parę razy Twój wpis Kasiu,jakże to możliwe,wcześniejszych objawów nie było?.Kardiowerter ja mam założony od 3 lat,kurde ale ja mam 58 lat a to przecież jeszcze dzieciak.W tym roku będę miał wymianę w październiku na mocniejszy model,i rozumiem jakby siebie bo swoje już przeżyłem,ale Mikołajek to przecież dzieciak.No cóż jak trzeba i nie można inaczej to lepiej to wszczepienie niż garści leków choć i bez tych pewnie się nie obejdzie.Kasia-będzie dobrze bo inaczej nie może być jest młody,na pewno się organizm dostosuje do tego urządzenia.A jest jak dla mnie takie urządzenie bardzo pomocne,Mikołaj jest młody i pewnie kiedyś okaże się że organizm wróci do normy i zupełnie nie potrzebny mu będzie ten kardiowerter.Proszę podaj mi dokładną nazwę choroby jaką stwierdzili lekarze.I pisz choćby 1-2 zdania jak i co z małym.Jesteśmy z Wami/ja i Perełka/gdybyście czegoś potrzebowali dajcie znać,dzwońcie tel posiada tata.Trzymajcie się dzielnie,Spokojnej nocy.i prosimy o dobre wieści.Dobranoc. flower
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sob Lip 11, 2015 9:37 pm

kolego laku, jeszce sie w piątek dowiedziałam ,że jedna z dziewczynek matą chorobe co miki, też ma zespół wydłużonego kute!/qt/ teraz nazwy chorób piszą po polsku! jak sie dowiem tą autentyczna dam znać. , w mniejszym stopniu, ale , ma/ i to jest własnie bezlitosna genetyka!odczyt z choltera wyszedł zły! jak i zreszta miśka też!cała trójka dzieci wyszła z cholterami, i dziadzio nas odebrał okabelkowanych, ja z mężem w pazdzierniku mamy sie badac, noi szukać w rodzinie kto ma arytmie, napewno juz wiem że taty siostra, i mamy siostra, więc to juz bardzo dużo.kontrola 6sierpnia , to zobaczymy, co dalej, leki na daja100% że będzie oki, dziękuje za słowa otuchy!/ ciężko jest energiczne dziecko ograniczyć, i go wyciszyc dla jego dobra, jeszcze nie zdaje sobie sprawy na tyle, żeby to zrozumieć, bo ma tylko trzy
lata, albo juz trzy i tyle przeszedł/ Crying or Very sad / pozdrwiam i dziekuje

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sob Lip 11, 2015 11:04 pm

zespół wydłużonego QT (long QT syndrome , LQTS, kolego laku to jest ta nazwa o którą prosiłeś, siadłam dobre teraz trzy godziny, znalazłam dobrą str na necie, i już wiem nieco jaśniej o tej chorobie i na czym polega, skąd jest, i czym leczyć, między innymi miki bierze magne b6, 3*1, kalipoz3*1, i propranolol3*1,5, i takierz leki tam sie własnie znajdują! noi o tym kardiowerterze-dyfiblizatorze, tez jest bardzo dużo wspomniane! z czasem musze sie nauczyć żyć z taką choroba mikusia, już z jedną choroba nerek natalki żyje i sie już uporałam 8lat, teraz czas przyszedł na kardiologie , pozdrawiam dobranoc

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sob Lip 11, 2015 11:55 pm

Dzięki Ci Katarzyno za wyjaśnienia,wiesz w wtorek idę do ,mojego kardiologa i spytam choć z ciekawości co to za choróbsko,kardiowerter-defibrylator,prawdopodobnie z tych co ja mam wszczepione,ale leki /nazwy/ inne.Powiem Ci że dzielna z Ciebie kobieta,następną nie lekką chorobę swego dziecka przyjmujesz w pokorze.Podziwiam.Pamiętajcie jednak jak coś to walcie jak w dym.Pozdrawiam i buziaczki dla dzielnego Mikołajka. sunny
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Pon Lip 13, 2015 12:05 am

pewno bym musiała przesłac karte informatyczną ze szpitala pocztą, lub mmsem, jak by tocoś przyspieszyło, jak by co to niech pan dzwoni do taty jak by tak trzebabylo na pretko przesłać, dziękuje, nie licznie, a wręcz rzatko słysze o sobie takie dobre słowa,noi dziękuje za wsparcie, w takiej chwili to tak nie wiele potrzeba aby matke na duchu podnieść!dobranoc, ps, dzis oglądaliśmy wesele siostry , to chociaż na któtka chwile sie zapomniałam!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Pon Lip 13, 2015 8:56 pm

noi niestety wieści dzis krakowskie spadły dziś na mnie i na moją córke natalke jak grom z jasnego nieba, dosyc że boryka sie już z jedna chorobą genetyczną 9 lat, tojeszcze wyszło że też w niewielkim stopniu , ale ma druga chorobe genetyczną , dokładnie tą co miki, bidulka sie popłakała, załamana była cały dzień, nawet jadła tylko mało co, noi piła, bo ja z tympilnowałam, nawet na pole nie wyszła, jak nigdy, tylko leżała i leżała! cały dzień, jak dla mnie to nie podobne do mojej córuś! dorosłemu ciężko, a co dopiero dziecku! mam nadzieje że jutro będzie lepiej, musze gdzieś na małą wyprawke , dzieci z domu wyrwać! bo naprawde idzie sie załamać, noi ta cudna pogoda! może nocka będzie spokojniejsza, dobranoc

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pon Lip 13, 2015 10:12 pm

Nie wiem co pisać,żal mi dzieci,i Was wszystkich bo wiem co przeżywacie,Rzeczywiście same "kłody" pod nogami,Rozpoczął mały Mikołaj "wywrotką" i szpitalem,potem Marian,znów Mikołaj,i teraz na dodatek córka.Jakieś fatum na Was spada,jednak wierzę że będzie dobrze,że się wszystko ustabilizuje i za jakiś czas będzie to tylko wspomnieniem.Przecież i po burzy przychodzi słońce.Zadbaj o siebie też Katarzyno,w miarę się wysypiaj,przecież Ty musisz być silna.Masz rację odstresujcie się jakoś,wyjedźcie na parę dni ,choćby na wekend odpocznijcie.Jutro a właściwie dziś zapytam mojego kardio co i jak,a fachura z niego dobry/to nie tylko moje zdanie/.Z mojej strony mogę tylko w modlitwie cowieczornej poprosić mojego Boga o opiekę nad Wami,wiem że nie odmówi,przecież mnie nigdy nie zawiódł.Pozdrawiam i nie zapominajcie dać mi choć w paru zdaniach dalszego rozwoju "wypadków".I ponawiam -gdybym mógł być pomocny w czymkolwiek to "walcie" jak w dym.Nie pozwalajcie sobie przy dzieciach by Wasze oczy się pociły,bądźcie uśmiechnięci,yo dużo dla nich znaczy.Nie może być inaczej - musi być już tylko lepiej sunny
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sro Lip 22, 2015 5:06 pm

kolego laku, ciężki był perwszy tydzień po szpitalu, już w miare przetrawiłam chorobe naszych dzieci, staram sie żyć w miare normalnie, chodz nieco bardziej zwracam uwage na miśka. w poniedziałek do kontroli na prokocim jedziemy , noi echo dzieci będą miały robione, i będą kute, zobaczymy co znów ciekawego sie dowiemy!tato mój w pracy zabiegany , damianu troche szaleje z kumplami na polu, noi komputer w ruchu, a mamuśka, jak to mamuśka chce wszystko ogarnąć i wszystkich! jak to przystało na panią domu.Gdy pracowała miała dużo pracy w domu, ateraz już nie pracuje to roboty w domu , zajęć co nie miara! pozdrawiam i życze samych słonecznych dni!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sro Lip 22, 2015 6:09 pm

Dzięki za wiadomości,nie odzywam się,bo nie chcę się narzucać i nie wiem jaka jest sytuacja u Was.Jednak skoro Damian ma już sprawny komp to mógłby choć jedno zdanie napisać co tam u Was.Co dzień zaglądam na forum.Cisza,spokój nikt się nie odzywa,nikt nie pisze.Wakacje w końcu no nie tylko ja siedzę na razie w domu i jak ten sęp wypatruje wiadomości.Mam taką nadzieję że z dziećmi się wszystko wyjaśni i będą zdrowe.Piszesz o tacie,niech uważa na siebie,upały nie są dobre dla naszych roczników.Mama "szaleje" w gospodarstwie,chmm ,zawsze ją spostrzegałem jako kobietkę spokojną choć nieco "wycofaną" a tu masz szaleniec nie kobietka Wink Very Happy Jeszcze raz dzięki za wiadomości z Dąbrowy,Pozdrawiaj swoją "czeratkę" od takiego jednego starszego wujka,ukłony dla mamy,taty i dla Ciebie/oraz męża /A Damiana pozdrawiam osobno i wręczam ostrzeżenie,wrzesień nie długo a tym razem ja w Lubaszowej będę to pogadamy z nim inaczej Wink Very Happy
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Czw Lip 23, 2015 10:01 am

dziękujemy za pozdrowienia i pamięć o nas,a z drugiej strony dzieciaki w mieście cóż innego mogą mieć do roboty jak świat wirtualny!pozdrawiam wszystkich i życze spokojnego nieco gorącego czwartku!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pią Lip 24, 2015 3:04 pm

Panie Laku przepraszam że tak długo się nie odzywałem ale na bieżąco obydwa z tatą śledzimy waszą dyskusję z Kasią i wiemy że pan jest na bieżąco z naszymi wiadomościami i problemami.Ja od trzech tygodni mam problemy z gardłem i nawet dziś mama była już sama u pani doktor i dalej coś mi przepisała.Nie mogę biegać , grać w piłkę , ćwiczyć i nie mogę też jeść lodów od których zaczęła się moja choroba.Kłopoty Kasi z dziećmi moja choroba składają się na niezbyt udane wakacje jak do tej pory.2 Sierpnia będzie spotkanie przy grillu stowarzyszenia więc imieniu nasz wszystkich serdecznie pana Zapraszam wraz z żoną i było by bardzo miło gdyby to się udało.Na razie więcej nie piszę bo aż się boję jak będzie wyglądać ta inna rozmowa Very Happy Smile Laughing Cool myślę że dam rady się wytłumaczyć a za przerwę w pisaniu przepraszam i z nadzieją piszę do zobaczenia 2 sierpnia cheers sunny .

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pią Lip 24, 2015 6:13 pm

No chłopie kto jak kto jeżeli Ty zapraszasz to i nas masz,2 sierpnia zapisane-poproszę tylko o godzinę i jakąś nawigację,gdzie dokładnie to jest,Co mi tam,do wyjazdu na pielgrzymkę i do Rzepisk jeszcze zostanie troszkę czasu,wyrobimy się.A i może w drodze powrotnej uda nam się jakiś namiocik ustawić u naszego kolegi Sławomira na działce,i w niedzielę pozwiedzać nieco Bochnię.Jednak to już będzie zależało tylko od pogody i kasy.Dalej u nas gorąco,parno i duszno-zapowiadali na wczoraj i dziś burze i opady a tu nic.W tej chwili +32 stopnie,uf dla mnie nie dobra taka pogoda.Też nie masz kiedy chorować,w wakacje Cię zabrało?.Masz rację jakieś fatum w te wakacje u Was z chorobami,miejmy nadzieję że jednak wszystko dobrze się skończy,Pozdrawiam Was Wszystkich,całą rodzinkę Chudych i nie tylko,życzę zdrowia.no to czekam na "nawigację" Wink Very Happy Very Happy sunny
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pią Lip 24, 2015 6:40 pm

Spotkanie odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 15.00 ul.Piłsudskiego 21 później wspólny wyjazd do leśniczówki w Gruszowie.Jeśli by był jakiś problem to telefon do przyjaciela najlepiej do Taty

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pią Lip 24, 2015 7:36 pm

No i uczcie się wszyscy od Damiana-pytanie i zaraz odpowiedź.Dzięki brchu będzie telefon na pewno do taty,prawdopodobnie jutro.Dzięki jeszcze raz. Very Happy
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Wto Lip 28, 2015 9:10 pm

witam , kolego laku, u nas mimi na te upały też był kiepski, pare razy słabo mu sie robiło, to twierdzi ostatnio często że jest zmęczony, i są takie momenty faktycznie byle jakie z jego samopoczuciem! a tato jak będzie jechał na tego grila w niedziele to dam kopie mikusia wypisu ze szpitala i kolega weznie na konsultacje do swojego fachowca kardiologa, bo dla mnie każda opinia jest ważna!pozdrawiam, i życze miłej nocki dobranoc!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sro Lip 29, 2015 5:59 pm

Miało być,dobrze-niestety w niedzielę nie będzie nas,już nie wiem jak przepraszać i jak się tłumaczyć.Może po prostu,powiedzieć prawdę,więc-nogę mam w szynie,i nie to bym skręcił,czy coś takiego głupiego tylko,jeszcze głupsze!!.W poniedziałek po powrocie z "wypadu" poleciałem wieczorem dać psu jeść,lało u nas jak z cebra,spadł mi klapek,ciemno jak diabli i nastąpiłem bosą stopą na kamień,Usiadłem na dupsku z bólu,a na nogę/piętę/nie stanę,ból jak nie wiem.Wczoraj lekarz,i szyna odbita pięta,kurde boli nadal,lewa noga po kolano w szynie,i kuśtykam o lasce na palcach jak baletnica.Lekarz zabronił mi nawet wstawać na razie z wyrka,nie chodzić nie obciążać-jednak ja choć z pokoju do pokoju muszę pokuśtykać.Kurcze a już przecież za 8 dni obsługa pielgrzymki,a później Rzepiska.Zły jestem sam na siebie,po prostu zły.Damian sory-znów zawodzę,brachu jednak starość to nie radość-przepraszam,a już się głodzić zacząłem na kiełbaski Stanisława.Kasia-ksero wypisu ze szpitala poproszę wysłać pocztą,czym szybciej tym lepiej,ja w przyszły wtorek "dokulam" się jakoś do mojego kardiologa i pokazał bym mu wypis,niepokojące jednak są zasłabnięcia,i apatia małego,przecież z tego co pisałaś wulkan nie dzieciak.No nic adres daję Ci na pw,zrób ksero i wysyłaj.A i do taty zadzwonię i podam mu adres.Pozdrawiam. Embarassed
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Pią Lip 31, 2015 11:55 am

kolego laku , dokumenty dziś około 8.30 przesłałam pocztą, list priorytet polecony! więc niedługo myśle że w poniedziałek powinno być! dziękuje, i czekam z niecierpliwością na wieści!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 30 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 30 z 32 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach