Uzależnieni od
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Keywords

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja droga,inna droga - Page 7 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


Moja droga,inna droga

+8
Czarny
katarzynacorkamarjana
laku57
Małgorzata Samul
Jacekdt
Wiesława
piotrek69
slawek4224
12 posters

Strona 7 z 35 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 35  Next

Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by piotrek69 Czw Kwi 17, 2014 7:28 pm

No dość delikatnie to wyraziłeś ale to prawda wiele planów wzieło w łeb przez alkohol choć niektóre marzenia możemy jeszcze realizować[patrz Laku kamper]nic straconego jeszcze wiele przed nami cheers 

piotrek69

Liczba postów : 386
Join date : 09/01/2014
Skąd : szczucin

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Czw Kwi 17, 2014 8:36 pm

Nie tak dawno zostałem zaskoczony odpowiedzią na pytanie które zadałem mojej żonie :" czy jeśli by można zawrócić czas, czas w moim,twoim życiu co chciałabyś zmienić" I wiecie co mi odpowiedziała -nic.Powiem szczerze trochę mnie to zaskoczyło,spodziewałem się innej odpowiedzi.Widziała moją chyba głupią minę i powiedziała "wiesz gdybyśmy coś zmienili to przecież nie doszlibyśmy do tego jak jest dziś,pewnie że były dni nieraz tygodnie gdzie miałam dość,dość ciebie dość życia-ale dziś nie chciała bym zmienić już nic z tamtego życia". Zaskoczyła mnie tym zupełnie. Embarassed Teraz po mału możemy spełniać już swoje marzenia.A powiem szczerze nie są już one wygórowane,już nie chcemy i nie puszczamy sobie filmów o basenach,o kortach.I nawet takie stare auto jakie sobie zakupiliśmy dziś nas cieszy.Wystarczy tylko trochę chęci pomysłu i już jest inaczej.Zbliża się wyjazd do "naszych" ukochanych Rzepisk,i znów choć przez tydzień będziemy mogli się dzielić z ludźmi których poznaliśmy lata temu,naszymi problemami i radościami,czy nawet smutkami.Powiem że tam właśnie w Rzepiskach odkryliśmy się na nowo,tam zaczęło się nasze nowe życie leprze życie.Byleby tylko nam zdrowie jako tako dopisywało.Pozdrawiam Was serdecznie.Do jutra. sunny 
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by Małgorzata Samul Czw Kwi 17, 2014 10:12 pm

Specjialista tu nic nie pomoże,cóż z tego ze wypluje specjaliście w twarz fragment z przeszłości, jak i tak zostane na zawsze z tym sama???akurat sławek niektóre sprawy moje sa cholernie delikatne i bardzo bolące,niektórzy członkowie z mojej rodziny umieja z tym życ ja nie umię i nie będe umiec dopóki tego nie załatwie,nie na łapu capu i na odwal się tylko tak jak ma być,,zawsze jak chcę szybko cos zrobić ,automatycznie jak z taśmy włancza mi się kaseta z głosem pomału,małymi kroczkami dojdziesz do celu,i tego się czymam.Mój Przyjaciel podczas naszych rozmów umi do mnie dotrzec a zarazem rozumie mnie i moje obawy,teraz mam taki komfort ze mogę decydować co jest dla mnie dobre a co złe,przedtem tego nie było zawsze było na hura szybko i bylele jak żeby kazdy odwalił sie od demnie ,teraz tego juz nie ma,staram sie na ile moghe pogodzic wmiare możliwości wszystko,ale nie naraz
Małgorzata Samul
Małgorzata Samul

Liczba postów : 182
Join date : 26/01/2014
Age : 43
Skąd : Libiąż

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Pią Kwi 18, 2014 9:32 pm

Dziś "pracowity" dzień.Pracowity pod względem pomocy przy wypiekach świątecznych,jest mazurek,są 2 makowce,jest wielki sernik.Jaja ugorowane w obierkach od cebuli i już wydrapane.No powiem Wam że to lubię najbardziej robić,wychodzą mi zajączki,bazie i napisy Wesołego Alleluja.Jutro od paru lat /4/ jadę z rodzinką do siostry na święcone.Jak mama żyła zostawałem z nią,nie chcieliśmy jej zostawiać samej i żona z dziećmi jeździła do siostry beze mnie-powiem szczerze nawet było mi to na rękę.W tym roku jak już mamy nie ma wśród nas - jadę z nimi i już nie mogę się wyłgać.Cieszę się że nasz młodszy syn w tym roku będzie z nami przez całe święta z nami/i jego dziewczyna/.Dawno nie byliśmy już na dłużej z nim,bo szkoła i praca mu na to nie pozwalały.W tym roku na szczęście będzie inaczej.Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Wto Kwi 22, 2014 10:20 am

Pięknie napisała Małgoś,w swoim pokoiku.Nie będę na razie nic pisać w tym temacie dopóki nie napisze KONIEC.Na razie jest cdn.Poczekam więc na zakończenie choć już mam wiele przemyśleń.Poczekam choć cicho powiem dla mnie ciężki i bolesny temat.Ale dobrze,nie zapomniałem jaki byłem a jaki jestem teraz.Podzielę się z Wami moim "doświadczeniem".Wrócę do tych lat w których myślałem że jestem super tatą,i niczego nie można mi było zarzucić.Dziś widzę że to były lata stracone dla mnie,tak dla mnie.Lata których niestety nie nadrobię,choćbym stanął na głowie.Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Sro Kwi 23, 2014 6:11 am

I cisza jakby makiem zasiał.Piotr w "delegacji" Gosia po pracy zmęczona,Sławek nie pisze ale jego rozumiem a młody nasz przyjaciel Damian "zaiwania pewnie w szkole.A gdzie inni???Były święta,czyżby nic się nie działo?Napiszcie choć jak je spędziliście.Moi drodzy formuowicze czas się obudzić jeszcze jest czas,czas na rozwinięcie tematów,napisanie czegoś o sobie,może jakiś nowy temat? Jeszcze jest czas,Nie pozwólmy żeby te forum zanikło.Mamy czas,ale do czasu.Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by Małgorzata Samul Sro Kwi 23, 2014 8:06 am

Zmęczona,to będe dzisiaj,nawet nie przypuszczałam że będe wstanie to napisać,na forum weszłam przed jesdenastą a zeszłam o trzeciej w nocy,trzy razy zaczynałam od nowa,komputer mi się zawieszał i wyłanczał się i kasował to co napisałam,pisałam i ryczłam cięzko mi się to pisło.grunt że dokonczyłam pisać.Święta Wielkanocne pierwsze na trzezwo.wielka sobota w domu rodzinnym nie pili,jestem w szoku zawsze szkło było,w niedziele siostra mamy zaprosiła ich do siebie,więc musiałam tam jechać wiedząc ze będzie alkochol,jednak ćzułam się tam jakoś dziwnie samotna,brakopwało mi jakieś więzi,nie wiem jak to nazwać???przez kilka godiziń zamieniłam kilka zdawkowych zdań,raczej nie wdawałam się z nimi w dyskusje bo byli juz pod wpływem alkocholu,lany poniedzialek jak szłam do mamy na obiad to zostałam oblana z wiaderka,dobrze że słoneczko świeciło to w miare wyschłam,a u mamy mój synek oblał mnie cieplutką woda na szczęście,jak tak wróce do przeszłości do się działo w domu to woda lała sie strumienimi a dom wyglondał jak po powodzi,życzę Wam miłego dnia
Małgorzata Samul
Małgorzata Samul

Liczba postów : 182
Join date : 26/01/2014
Age : 43
Skąd : Libiąż

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Sro Kwi 23, 2014 4:28 pm

Jeszcze nie czytałem Gosi .Zostawiam sobie to na deser.I pozwolisz Gocha że dziś nie skomentuję i jeszcze nic nie napiszę w Twoim pokoiku.Źle napisałem -nie będę nic komentował,coś spróbuję stuknąć jak u mnie to było i jest dziś.Czyli krótko mówiąc opiszę swoje doświadczenia.Nie po to to zresztą piszemy że lubimy się jeszcze "taplać w tym błotku".Może ktoś jednak mnie /nas/kiedyś poczyta i otworzą mu się oczy,coś do niego dotrze,nad czymś się zastanowi nad czymś pomyśli.Ja kiedyś też poczytałem wpisy na innym forum-powiem że może wtedy mówiłem do siebie -mnie to nie dotyczy-dziś wiem że się jednak myliłem.Miłego wieczoru.Pozdrawiam Wszystkich.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by Małgorzata Samul Sro Kwi 23, 2014 9:17 pm

Witam nie dawno wlazłam do domu,miałam bardzo dobry dzień w pracy nawet nie czułam zmęczenia wręcz miałam dużo energi i w sobie,po to piszemy nasze doświdzczenie z naszego życia,żeby inni mógli z niego czerpać siłe w odbudowie samego siebie.Wasze wpisy na forum dużo mi poagają,i ciesze się z tego że wiem co czytam i co pisze,bo dotkneła mnie ta choroba,jeszcze daleka moja droga przed demną,ale wiem że dopóki chodze na mitingi i istnieją takie fora jak to i inne, i mam przy sobie szczerych PRZYJACIÓŁ to wierze w to że dam rady i przetrwam wszystko.Ściskam Was Bardzo Gorąco.DOBRANOC
Małgorzata Samul
Małgorzata Samul

Liczba postów : 182
Join date : 26/01/2014
Age : 43
Skąd : Libiąż

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Czw Kwi 24, 2014 8:29 pm

Siedzę sobie teraz wieczorkiem i właściwie nie wiem co pisać,w "pokoiku" Twoim Małgoś jeszcze nie napiszę,dlaczego hmm za dużo mi się pootwierało spraw o których nie zapomniałem ale nimi nie żyłem.Muszę sobie to jakoś poukładać w tej mojej łepetynie.Napiszę tylko tyle że jestem szczęśliwy dziś że nigdy nie podniosłem ręki na moją żonę,ba nawet jej nie ubliżyłem.No tu bym skłamał zdarzyło mi się to raz w życiu kiedy usłyszała odemnie słowo nie cenzuralne pod swoim adresem.I było to w 1992 roku co też miało wpływ że poszedłem na odwyk.I nie zapomnę tego nigdy,ja dziś sobie to już wybaczyłem,i z tego co wiem i moja Perła też.Niestety muszę skończyć bo właśnie zadzwoniła żonka bym przyjechał po nią /była ze szkoły w teatrze/Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by Małgorzata Samul Czw Kwi 24, 2014 9:09 pm

Nie chcący mój wpis zmusił Ciebie do powrotu do przeszłości,jak pisałam ten wips to powiem ci że dziwne rzeczy sie ze mną działy,maiałam takie emocjie w sobie że aż mnie to bolało,pisałam i na przemian płakałam i dlatego musiałam przerwać pisanie,po prostu czułam że się zaczynam denerwować,i momentalnie przypomniałam sobie wielką księge strona 74/76"jeśli w ciągu dnia poczujemy zdenerwowanie lub ogarną nas wątpliwości,przerwijmy na chwilę zajęcia.Prośmy o właściwą myśl lub kierunek działania.Każdego dnia wielokrotnie powtarzając z pokorą"Bądz wola Twoja"i mi to pomogło,odeszłam od komputera i poszłam zająć się czymś innym,w drugiej części nie było lepiej,łzy same leciały,dasz rade Zyguś.Pozdrawiam Wszystkich.
Małgorzata Samul
Małgorzata Samul

Liczba postów : 182
Join date : 26/01/2014
Age : 43
Skąd : Libiąż

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Pią Kwi 25, 2014 6:26 am

Nie wiem jak to się stało-Twój wpis Gocha,i rozmowa wczorajsza z córą.Mieliśmy trochę czasu dla siebie,i jakoś samoistnie zebrało jej się na wspomnienia z dzieciństwa.Opowiadała ni różne historie z swego życia kiedy była dzieckiem,opowiadała mi o tym jak siadała mamie na kolana ,jak bawili się z bratem,jak pierwszy raz poszła do szkoły,pojechała na wycieczkę,o przedszkolu i o babci o tym jak była chora i majaczyła itd.I nagle zrobiło mi się smutno,na początku nie wiedziałem dlaczego,a właściwie to wiedziałem a nie chciałem dopuścić myśli do siebie i przyznać się -nie pamiętam,gdzie wtedy byłem,przecież nawet większość jej życia to już nie piłem.Smutne to lecz niestety prawdziwe.I teraz przyznaję że wiele straciłem przez moje tylko nie picie i dziś wiem że wtedy na tamten czas chodziłem,funkcjonowałem tylko jak nakręcony zegarek.Pomagałem "innym" a w domu,a moje dzieci,a żona i rodzina-gdzie ja byłem skoro "wymazałem" dzieciństwo dzieci.Czasu nie wrócę,ale staram się by dziś być z nimi,na te dobre chwile i te złe.I zdaję sobie już sprawę że tamtych dni i lat nie mogę im już oddać.A ten czas teraźniejszy i jeśli Moja siła Wyższa pozwoli mi jeszcze trochę pożyć chciałbym w jakiejś większej części być z nimi,cieszyć się z ich sukcesów i smucić z ich porażek.Być obok nich ,ale nie chcieć przeżyć ich życia za nich.Tak za nich....tak chciała to kiedyś zrobić moja mama ze mną ,i niestety w jakiejś części się jej to udało,i na szczęście wyrwałem jej "lejce"/czyt życie/ z jej dłoni ,i sam dziś jadę,idę przez życie które mi pozostało.Może nie sam bo słyszę co mówią też "inni" ale dziś mam wybór jak resztę życia chcę spędzić.To na razie tyle .Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by Małgorzata Samul Pią Kwi 25, 2014 9:16 am

wieczorkim stukne w klawiaturke,bo mnie czas goni,Buziaczki Moje misiaczki pa
Małgorzata Samul
Małgorzata Samul

Liczba postów : 182
Join date : 26/01/2014
Age : 43
Skąd : Libiąż

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Pią Kwi 25, 2014 9:25 pm

No Gosia nawet zaczynasz rymem pisać,No to stukaj ja już dziś nie czekam na nic jestem padnięty,znów się chyba nieco "przeciągłem" i po co mi to było-czy nie wróci więcej,Ot tak sobie podśpiewuję na dobranoc,ale miło patrzeć i być zadowolony choć ze skromnej pracy "Wykonuj z sercem swą pracę,jakkolwiek była by ona skromna"/frag desideraty/.No i zmykam do spania.Do jutra-Dobranoc.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by Małgorzata Samul Sob Kwi 26, 2014 11:06 am

To że przyszla i pogadala to są efekty twojej długoletniej pracy nad sobą odbudowałeś zerwna więz między Wami,żyłeś z nimi,a jednak obok nich,tak było i jest w moim domu rodzinnym,Twoja Córa ma wielkie szczęście że może przyjść dziś do Ciebie i porozmawiać na temat dzieeciństwa,na spokojnie,szczerze bez obaw że wybuchniesz,nie obraz się a;e zazdroszcze jej tego,ja takiego komfortu nie mam,,dobramykam,mój mórzdzek dziś się przepalił z przemęczenia i z nie wyspania,dzis znów wziełam robote do domu.Buziaczki dla Was Wszystkich
Małgorzata Samul
Małgorzata Samul

Liczba postów : 182
Join date : 26/01/2014
Age : 43
Skąd : Libiąż

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Pią Maj 02, 2014 7:24 pm

A piękne dzięki Ci Gosiaczku za życzonka z okazji moich 18 lat Razz Razz  Powiem że dziś -życie jest piękne,widzę i słyszę wszystko a nie tylko to co bym chciał,Dzięki tym wszystkim którzy we mnie nie zwątpili,tym wszystkim którzy mnie popierali na duchu i nie tylko.Dziękuję dziś mojej Perełce że się nie poddała że choć bolało/dziś wiem że nie tylko mnie/ i robiła "swoje".Dziękuję na koniec też sobie-że chciałem,chciałem jeszcze żyć kochać i być kochanym.Dziś nie piję i nie oddałbym ani jednego z tego mojego trzeźwego życia nawet za 10 lat bycia dłużej na tym świecie.Dzięki jeszcze raz. Very Happy Very Happy sunny 
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by Małgorzata Samul Pią Maj 02, 2014 8:59 pm

Nie ma za co Zyguś,wniosek jeden mi się nasuwa że jestes młodszy niż ja hehehehe,nasze trzezwienie zalezy od nas i od naszych bliskich,niektórzy mają przeogromne sparcie a inni nie
Małgorzata Samul
Małgorzata Samul

Liczba postów : 182
Join date : 26/01/2014
Age : 43
Skąd : Libiąż

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by slawek4224 Sob Maj 03, 2014 4:53 pm

WOLA ŻYCIA JEST W TOBIE SILNIEJSZA NIŻ UZALEŻNIENIE OD ALKOHOLU. Utrzymując abstynencję sprawiasz Sobie najpiękniejszy prezent, prezent życia. Rodzina jest przy Tobie, życie jest piękne, sam tak piszesz. Jakie to proste Laku!. Szkoda że musieliśmy przechodzić tak długą drogę, a cel zawsze był w zasięgu ręki, sam diabeł człowiekiem manipulował.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Sob Maj 03, 2014 8:28 pm

Gosia-czytam;"nasze trzeźwienie zależy od nas i naszych bliskich" Hmmm-od nas rozumiem ale rozwiń myśl od naszych bliskich-nie panimaju. Crying or Very sad 
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Wto Maj 06, 2014 9:37 pm

W sobotę dowiedziałem się pokątnym sposobem że wyjazd do Lubaszowej na warsztaty kroków dnia 9.10,11 maja jest odwołany.Miałem tam jechać wraz z jeszcze 4 Aowcami.Do tej pory nikt z organizatorów nawet do mnie nie zadzwonił żeby odwołać wyjazd.Cisza,czeski film.Czy tak zachowują się trzeźwi ludzie,odpowiedzialni? Evil or Very Mad Całe to środowisko w którym mieszkam i z którym się kontaktuję jest jakieś nieodpowiedzialne,chore.Kurcze,wiem że np w Oświęcimiu,Chrzanowie działa to inaczej/ja dalej łudzę się że w Libiążu zacznie się coś zmieniać.Wprawdzie jestem przypisany do Chrzanowa z racji terytorium.ale tak prawdę mówiąc to przecież od szkoły zawodowej czyli od 15 roku życia sercem,kiedyś pracą jestem związany z Libiążem.Jutro mam spotkanie z klubowiczami z L jeśli w dalszym ciągu postanawiać będą że wcale ich nie musi być "widać" bo twierdząc że:" jak ktoś chce to nas znajdzie" i w dalszym ciągu chcą działać z ukrycia,partyzantki to przepraszam bardzo ja wypadam.Raz na zawsze i piszę to z pełną odpowiedzialnością.Wracam do tego w czym się czuję dobrze,spokojniej,i za siebie zawsze mogę czuć się odpowiedzialny.Warsztaty zostały odwołane z powodu jak się dowiedziałem braku zainteresowania,kiedy się na nie zapisywałem powiedziano mi że jadę na tzw dodatkowe miejsce,bo to właściwie już miejsc nie ma.I co nagle wszyscy zrezygnowali? Cieszę się że 16,17,18 maja jadę na terapię z ludźmi z klubu Oświęcimskiego do Kamesznicy.Będę tam z nimi po raz 6.I nawet kiedy nie pamiętam o tych warsztatach dzwonią do mnie przypominając i oferując nawet dla moich znajomych 2-3 miejsca.w tym roku znów jak w tamtym jedzie ze mną "nadworny ranczer" Grzegorz.Już się cieszę z tych spotkań,nocnych pogaduszek,z samej terapii gdzie nasza terapka "magluje" nas do 1 w nocy.I nikt nie jest zmęczony nikt nie narzeka.Potem Lubaszowa 23,4,5, maja.I dziś wielki jeszcze znak zapytania czy damy radę,czy wyrobimy finansowo i nie tylko.30,31,maja i 1 czerwca to znów warsztaty al anon w Tenczynie i bardzo chcę tam z moją żoną być,jadą tam też dziewczyny z Chrzanowa,Oświęcimia tylko żadna znów z L.No chyba że coś się jednak zmieni.7,8 czerwca to znów wyjazd na spotkania trzeźwościowe w Częstochowie,później jeszcze warsztaty AA Tenczyn.Na brak wyjazdów i okazji do naładowania "moich akumulatorów" jest co niemiara.Tylko chcieć no i troszkę mieć pieniążków.Ale na takie wyjazdy warto nawet się zadłużyć.No to sobie troszkę dziś ponarzekałem,ale upuściłem też złego powietrza,Jest mi lepiej i mogę Wam spokojnie już powiedzieć Dobrej nocy.I pozdrawiam. Wink Wink 
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by Małgorzata Samul Sro Maj 07, 2014 8:41 am

Zygusia ,ja to bym chciala wszędzie gdzie się tylko da z dziecmi nie wszędzie się da orzykre to,nie dawno odpisalam Sławkowi że jade na bank do Lubaszowej ale mój nasz wyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania,słaba wypłata,rachunki przedszczkoleno i komornik któremu odaje 300zł,a nie wiem jakim cudem męża komornik dorwał się na moje konto,dzwoniłam dziś do niego to stwierdził ze jestesmy jeszcze małrzęstwem i wspólna odpowiedzialnoś,myślałam że mnie szlak trawi,jak brał dwa telefony to nie raczył mnie się spytac czy może,a teraz truje mi o wspólnej odpowiedzialności, to jego trik zebym się złamała,na dzisiejsz ranek to mam dośc a gdzie do wieczora,normalnie wyć mi się chce,ja za swoją głupote picia biore odpowiedzialność i za dogadaniem się z komornikiem płacę co miesiąc 300zł,a on swoim brakiem odpowiedzialności dzieli się ze mna,co do organizatorów wyjazdu warsztatów AA,moim zdaniem było organizowane na hura,żeby było widac że cos się robi,ludzie sie napalili bo chcieli robic cos ze soba dalej a tu porażka to tak wyodzi przeważnie gdy patrzy się wyłacznie swój czubek nosa,nie dbając o dobro drugiego człowieka pod uwage,takie sa moje odczucia.Przeszło mi przez główke żeby się zaporzyczyc,ale po analizie naszy wydatków nie masz,nie podołalabym wyjść na prosta pózniejh,w moim przypadku za duże ryzyko ja mam trójke dzieci i muszę też dbać o ich dobro nie tylko swoje,na dziś tak się obiawia moja odpowiedzialnośc
Małgorzata Samul
Małgorzata Samul

Liczba postów : 182
Join date : 26/01/2014
Age : 43
Skąd : Libiąż

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Sro Maj 07, 2014 9:40 am

Witaj Małgoś.Smutne to o czym piszesz.Brak kasy,przerabiałem to.Zapożyczyć się? no nie wiem,ja dziś nie chętnie się zapożyczam.Powiem szczerze nie mam długów,i bardzo bym nie chciał tego robić.Dlatego dziś mam wybór,albo ,albo.Wybieram to pierwsze,jak mnie nie stać to odpuszczam.Może jeszcze przyjdzie ten czas kiedy nie będę musiał.Dziś jednak mówimy sobie z żoną- fajnie by było tam być,ale jeszcze nie teraz.Są dziś dla mnie rzeczy ważne i ważniejsze,Mam wybór.Przecież Gosia trzeźwiejemy.Będę dziś na terapii będę też rozmawiał z prezesem na Twój temat,dofinansowania,może akurat da się to jakoś przeforsować.Dam Ci odpowiedz jeszcze dziś wieczorem.Co do innych spraw o których piszemy to dziś się to wszystko wyjaśni-wóz albo przewóz.Do wieczora.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by slawek4224 Sro Maj 07, 2014 6:20 pm

Laku ja przerabiałem rezerwacje na dwa trzy pokoje, a później cisza. Ciekawe czy o. Władysław został poinformowany. Nasze warsztaty jak zwykle. Będzie kierownik Ośrodka Jacek Skrobott, ks. Guzy, Rafał Rzeźnik i Pani psycholog Beata Rokicka. Porady prawnicze, Pan Podgórski. Był już na warsztatych. Mecz siatkówki i sezon grilowy w wykonaniu naszego Stasia. Program napięty. Każdy znajdzie coś dla siebie. Smutne to jest Laku , że nawet nie powiadomili Cię o odwołaniu warsztatów. Tak już jest z pewnymi ludźmi, robią dużo szumu i nic z tego nie wynika.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by laku57 Sro Maj 07, 2014 8:06 pm

I tak idzie później za nami powiedzenie "na nich nie można liczyć"No nie wiem czy o.Władzio został nawet poinformowany że nie będzie tych warsztatów a znając go,to szczęśliwy nie będzie-nawet gdy odwołali.Ja zadzwoniłem dziś do kolegi który miał jechać że mną i on powiedział że dowiedział się już że odwołane też od innych a nie od organizatora>Dziś nie odbierał ode mnie telefonów,nie rozumiem w dalszym ciągu tego człowieka.Gosia -na warsztaty dotację tylko można dostać tylko organizowane przez klub.Odbędą się w tym roku 2 terapie wyjazdowe koszt dla klubowicza to jakieś 30 zł za 3 dni z wyżywieniem.Wyjazd do Częstochowy 10 zł z ubezpieczeniem,I planowane są jakieś 3 -4 wycieczki,można zabrać dzieciaczki.1 wycieczka 2 dniowa do miejscowości Maniowy,zwiedzanie np Nidzicy,spływ w Krościenku.I cena takiego wyjazdu wraz z wyżywieniem ok 40 zł od osoby.Umówimy się to Cię tam wprowadzę.Niestety innych dofinansowań w tym roku będzie brak.Zadzwoń do mnie w sobotę czekam.Resztę przekażę osobiście.Jeszcze tylko zaglądnę na to 2 forum i padam ddo wyrka jestem wykończony.Do jutra,znów coś stuknę. Surprised 
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by Małgorzata Samul Sro Maj 07, 2014 9:46 pm

Dzięki Zyguś,jesteś wielki,ja dzisiaj też paddam ide spać rano cza wstaćDobranoc,ściskam Was gorąco
Małgorzata Samul
Małgorzata Samul

Liczba postów : 182
Join date : 26/01/2014
Age : 43
Skąd : Libiąż

Powrót do góry Go down

Moja droga,inna droga - Page 7 Empty Re: Moja droga,inna droga

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 35 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 35  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach