Uzależnieni od
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Keywords

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Rozmaitości - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


Rozmaitości

+9
Jacekdt
Aga i Jarek
Wiesława
kazek biezanow
Małgorzata Samul
Staszek1
piotrek69
laku57
slawek4224
13 posters

Strona 29 z 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next

Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by laku57 Czw Gru 31, 2015 8:16 am

Życzę Wam w tym ostatnim dniu Starego Roku,by ten nadchodzący był lepszy od 2015,lecz gorszy od 2017,Zdrowia co jest priorytetem,miłości w rodzinie,i nieco pieniążków,by starczało tzw od 1 do 1 szego.bez "kawiorów" na co dzień-bo by nam się poprzewracało w głowach Very Happy .Dla niektórych jeszcze skończenia budów,wprowadzenia się na "swoje" Very Happy cheers .Pa do napisania już za rok. affraid Very Happy I love you sunny santa
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by krzych71 Czw Gru 31, 2015 9:26 am

Witam
Ja także pragnę się dołączyć do tych życzeń.
Wszystkiego co Najlepsze , Radości i Spokoju a także pogody Ducha w Nowym 2016 roku.Do życzeń dokłada się także żona i córka które życzą wytrwałości w tej drodze trzeźwości.
Co do bigosiku to widzę że to jakaś potrawa typowo Sylwestrowa bo ja też już wczoraj się zabrałem za niego aby troszkę postał i przeszedł przyprawami.Paluszki lizać.I smacznego.
Sławek co do tych 40 deko to bym polemizował czy waga była rano czy wieczorem Very Happy .
Laku no widzisz jakoś się spotkamy na opłatku to numerkami się wymienimy.Ja z wjazdem nie mam problemu bo nie przekraczam 3.5T.
Tak że do zobaczonka.
[img]Rozmaitości - Page 29 14kdz6h[/img]
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by slawek4224 Czw Sty 07, 2016 7:59 pm

W nowym roku zaistniał incydent zimowy, z którym rozprawiłem się w try miga. Jutro rano mała kosmetyka i po zimie. Nawet nie odpaliłem odśnieżarek. Dobre i to. Trzeba umieć cieszyć się małymi zimami , bo na takie jak dawniej to raczej już nie mamy szans w naszym życiu. Tak czy siak jutro spotkanie w Stowarzyszeniu , a w sobotę wyczekiwany opłatek w Szczepanowicach. Piotr, zbyt długo milczysz. Odezwij się chłopie. Wszyscy wiemy, że w budowlance idzie robota pełną parą. Odpocznij chłopie bo jak to mówią roboty nie przerobisz. Laughing sunny

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by laku57 Czw Sty 07, 2016 8:52 pm

Sławek,coś mi mówi że w drugiej połowie stycznia odpalisz odśnieżarki,i nie wiem czy sobie z nimi poradzisz,rozmawiałem dziś przez tel z "Bacą"/mój kolega Tadeusz/i powiedział do nas,:"oby jesce sie ta zima wom nie psejedła"tak że bądź w pogotowiu/czy dalej masz smaka na cóś takiego jak Ci sprzedałem,coś się kroi lecz dopiero w lutym,kolega wysprzedawać będzie "mniejszy sprzęt"tzw 2 cc Berlinga,znam te samochody jednym nawet miałem okazję jeździć do pracy w tamtym roku/
A co do Piotra,ja się w takim razie po czerwienię za niego Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by slawek4224 Pon Sty 11, 2016 5:35 pm

Informuję że Spotkanie Opłatkowe odbyło się w radosnej atmosferze przy kolędach. Muzyka na zywo , prawdziwy opłatek i prawdziwi ludzie. Jestem pod wrażeniem . Stanisław z Szczepanowic i Stowarzyszenie ,, Pełna Chata" , spisali się na medal. Wielu Stasiowi pomagało i tylko dzięki pracy zespołowej można osiągnąć zamierzone cele. Później potańcówka. Ja z Józefą pojechałem do domu po 22. Sala pełna , dodatkowe stoły, uczestników ok 110-ciu. Wójt na samym początku spotkania , jak zobaczył , że na parkingu samochody się nie mieszczą zaproponował aby kolejny Opłatek odbył się w Centrum Kultury , które to Centrum daje Stasiowi do dyspozycji. Tek że kolejny Opłatek w Gminie Pleśna. To rzut beretem od remizy w , której dotychczas Byliśmy. Poczęstunek , wyborny i w pełni wpisujący się w charakter spotkania. Do pełni szczęścia brakowało tylko Lakusiów. Piotra tteż bardzo mi brakowało!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by krzych71 Wto Sty 12, 2016 5:33 am

Popieram.To już profesjonalizm przygotować imprezę na 100 osób.No cóż trening czyni mistrza.I tak przede wszystkim organizacja i współpraca a jak widzę w gminie tego nie brak.Najważniejsze to chęć współpracy ze strony władz a jak widzę w Pleśnej przychylnych ludzi dla Stowarzyszenia nie brak.Może to też umiejętność przekonania do siebie.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by slawek4224 Czw Sty 21, 2016 7:12 pm

Nie zwalniamy tempa. Jutro warsztaty. Zbliżamy się do pięćdziesiątki. Kto by pomyślał , że potrzeba tego typu zajęć jest stała. Jubileusz dziesięciolecia Stowarzyszenia 28 lub 29 kwiecień. W wersji roboczej to Bochnia , kino Regis w godz. od 10 do 14 . Mamy pomysł. Trzeba tylko dopieścić w szczególe. Do maja mamy co robić. Później pomyślimy. Ważne aby nie zaniechać działań, nie stanąć w martwym punkcie , tak jak tu na forum czasem się dzieje. Cóż Laku , nikogo na siłę się nie zmusi do pisania. Pomyśl Laku nad nowym wątkiem. Inni rejestrowali się ,i nie wnieśli nowego tematu. Kattarzynocórkomariana , odezwij się. Jak sobie radzisz w zimie i czy dzieciaki w formie, że o Tobie nie wspomnę. Nie planujesz jakiegoś wesela w rodzinie Chudych? sunny king

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by laku57 Czw Sty 21, 2016 9:44 pm

Nie zmusi się do pisania-to prawda,tylko po co się rejestrować i zawracać sobie i nam głowę,no cóż nic na siłę,nawet na ostatnich warsztatach kiedy byłem u Was,głośno wypowiedziałem to co czuję,mieć takie forum i nie korzystać z niego?Nie pisać choć raz na tydzień co się podziało,jak mi się żyje-no już zamilczę,trudno może jednak kiedyś to się zmieni-ja w to wierzę.Też jakoś mam mało czasu,też gonię w piętkę bo i w piecu napalić drwa narąbać,podjechać na miting/nie zrezygnowałem/podjechać do klubu,a i wczoraj i przedwczoraj nawet nie "wchodziłem" na komputer bo od 16 do 7 stróżowałem w firmie kolegi/był ze mną ostatnio w Lubaszowej,też mu ciężko też myśli jak przetrwać,czy nie zamknąć firmy,jednak myśli też o ludziach-pracownikach- dziś ma 22 osób pod sobą,a oni mają rodziny,i nie kiedyś nawet tu na forum że założy swój wątek-poczekamy jeszcze. Very Happy Trochę mamy wątków przestarzałych nap :"przepite ojcostwo-macierzństwo itd""e papieros"czy odnajdziemy się"- nie chcę się wtrącać,jednak czas je "odstawić" gdzieś do archiwum.Pozdrawiam Was serdecznie,życzę owocnego i wspaniałego pobytu na warsztatach i po przyjeździe zdajcie relację jak było. Very Happy
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by laku57 Czw Sty 21, 2016 9:51 pm

Sory-nie wiem jak się to stało ale coś okroiło mój wpis,i środka brak,no cóż chochlik się jakiś wkradł.A co do nowego/brakuje tej części między innymi/ wątka to może Krzysztof coś rozpocznie bo kiedyś nawet tu na forum obiecał że go "uruchomi" Wink Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by krzych71 Pią Sty 22, 2016 9:54 am

No ja też teraz się opisałem i mi wszystko wcięło.Czuję złość.ALE napiszę jeszcze raz.To fakt że obiecałem założyć jakiś temat ale narazie jest konspekt i ruszę.Tylko obawiam się że może trafić tak jak powiedziałeś Laku do archiwum.Ale to nic wszystko wyjdzie w praniu.Może po tych warsztatach.Mało piszę bo niestety początek roku to dla mnie dość pracowity okres Nowe umowy cenniki klienci.Trochę mam siedzenia na kompie to i wdomu już mi sie nie chce .A na telefonie czy tablecie to nie pisanie.Tak dużo jest zameldowanych na forum a piszących mało.No cóż dziś wyjazd do Lubaszowej więc już jestem myślami tam.Jeszce pozbierać kolegów i w drogę tylko trochę mam obawy czy ja dotrę na górkę ale Sławek będzie wcześniej a co jak co ale w odśnieżaniu praktykę ma.Więc trochę mnie to uspakaja.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i do zobaczenia.
A jeszcze przy okazji szczególnie pozdrawiam Grzesia.Trzymaj się chłopie co nas nie zabije to nas wzmocni.
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by slawek4224 Sob Lut 06, 2016 10:04 am

Ojjj , jaki stary wpis. Już nadrabiam zaległości. Krzych świetnie sobie dał radę pod górkę. Mowa tu o Lubaszowej. Wczoraj też Krzych dał radę , ale już w Bochni. Przywiózł ludków pod OIK , a ja już tam czekałem. Dobry mini wykład Pana Pawulskiego o fazach rozwoju choroby alkoholowej i projekcja filmu. Fazy się nie zmieniły , zmienił się tylko Sławek. Nabrałem nowego spojrzenia na fazę wstępną , ostrzegawczą , krytyczną i chroniczną. Jest to dla mnie o tyle cenne , że poszukując , poznając prawdę o sobie , mogę poczynić kolejny krok w zdrowieniu. Bardzo sobie cenię takie wyjazdy grupy do zaprzyjaźnionego OIK-u. Mamy propozycję podpisania współpracy pomiędzy OIK a Stowarzyszeniem. Super sprawa. Da nam możliwość w większej jak do tej pory korzystania z potencjału profesjonalnej placówki. Laku , to ttaka mała podpowiedź dla Ciebie i Perełki , jak wpisywać się w lokalną społeczność z korzyścią dla członków Stowarzyszenia , bo to jest dla mnie najważniejsze!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by krzych71 Sob Lut 06, 2016 11:11 am

Witam.Dzięki Sławku za pochwały z twojej strony to naprawdę budujące.Bo cóż jest warte trzeźwienie tak dla samego siebie.Tak jest to wspaniałe ale z czasem potrzeba coś więcej.Trzeba się rozwijać i jak to powiedział P.Adam nie patrzeć tylko na dzień dzisiejszy ale patrzeć w przyszłość,perspektywicznie.Trzeba sobie jednak stawiać cele aby mieć do czego dążyć.I to mi się spodobało bo właśnie czasami przychodzi taki moment gdy ten egoizm w trzeźwieniu trzeba zamienić na coś innego spożytkować tę radość z trzeźwego życia aby także pomagać innym swoim zachowaniem.I to także Fajna atmosfera i przebieg spotkania.Czas szybko przeminą.Ale ogólnie dla mnie spożytkowany w sposób konstruktywny.Sam film także daje dużo do myślenia i utwierdza że jest to choroba każdej warstwy społecznej naszego świata.Tu nie ma bogaty czy biedny.Ale zawsze można zatrzymać jej rozwój i to zależy tylko o nas samych kiedy to zrobimy.
Miłej sobotki i niedzieli.
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by slawek4224 Nie Lut 14, 2016 11:29 am

Wiosennie!!! Zgodnie z tym co za oknem , tak mi w duszy gra. Najgorsze mam już za sobą. Optymistycznie Panowie i Panie. Wiosna będzie w tym roku wcześniej , to i zapał do pracy będzie inny. Oby zdrowie było , resztą postaram się zarządzić jak należy. Kasia nic nie pisze , Piotr nic nie pisze !

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by krzych71 Nie Lut 14, 2016 3:48 pm

Ooo czy mam rozumieć że ogłaszasz Wiosnę.?No w końcu kto jak kto ale Ty się na tym znasz.W ogródeczku mam piękne białe przebiśniegi to może coś w tym jest a na drzewku wierzbie są baźki.No fakt czas leci.Pogoda piękna ale niestety trzeba troszkę przepalić bo w domku jeszcze zimno.
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by slawek4224 Sob Lut 20, 2016 4:46 pm

Wiosna tuż tuż. Epizod zimowy już nic nie zmieni. Dopadła mnie gorączka wiosenna , tzn. zaglądam już do sklepów z nasionami. Mam już prawie wszystko co jest mi potrzebne. Panowie! drzewka przycinać i nie zapomnieć o brzoskwiniach, oprysk jest potrzebny , bez tego nie ma co marzyć o zdrowym owocu.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by krzych71 Sob Lut 20, 2016 9:50 pm

O brzoskwini to podstawa u mnie.Mam że trzy drzewka ale właśnie coś mi ostatnio liście poskręcało.No i tego roku muszę prysnąć .Dzięki Sławku za przypomnienie.Wstępnie Rozmawiałem z tym moim znajomym i mówił że jak coś to się nagłośniony.Ma ku temu cały sprzęt al3 wszystko spraedzé w Bursie
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by slawek4224 Sob Lut 27, 2016 2:53 pm

Do Wiadomości chętnych na warsztaty!!!. dr Marek Majczyna , Stasiu Koćwin, Adriana i Maria , która wróciła ze Stanów. Ks. Sylwester i my, przy kawusi . Lakusiu będzie dobry program. Wiosna już to zima już nam nie spłata figla. Kto wie czy Stasiu nie ogłosi , przy sprzyjającej pogodzie sezonu grillowego!!!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by krzych71 Wto Mar 15, 2016 2:41 pm

Witam.
No tak ja czekam na info na poczcie czy ktoś coś napisze a tu mi się coś pomieszało w ustawieniach i cisza.Patrzę a tu jednak piszecie.Przykro mi z tego powodu. Spóźnione życzenia dla Kobiet no i oczywiści na Dzień Chłopaka też.Laku jak zwykle na Tobie można polegać .Nie zaniedbujesz Forum.U mnie zamieszanie życiowe ale jakoś do przodu trzeba pchać ten bagaż.Ważne że na trzeźwo.Do warsztatów już niedługo ale po drodze Święta.Myślę że także rodzinne jak i Bożego Narodzenia.Miło na trzeźwo spędzić czas z bliskimi.Rano mnie zasakoczyła pogoda.Wstaję patrzę a tu biało.Jak mówili to nie wierzyłem.A jednak.Nie lubię takiej pogody.Jakoś tak przygnębiająco działa na mnie.Ale co tam Oby do wiosny. flower flower flower
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by slawek4224 Wto Mar 15, 2016 3:41 pm

Co Ty nie powiesz , biało! Już o trzeciej w nocy wiedziałem , że z wyjazdu do pracy w Wiśniczu nici. Zima nie odpuszcza i robi sporo zamieszania. Przynajmniej dla mnie to koszmar. Ani tak , ani siak!. No cóż zrobić. Bezsilność się kłania i tu emocje opadają. Nie dam się zwariować. Praca ok. , ale nie za wszelką cenę. Zdrowie to podstawa. W czwartek odpalamy maszyny. Ma być słonko i 10 na plusie.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by laku57 Wto Mar 15, 2016 6:59 pm

Co takiego śnieg,a u mnie wiosna słonecznie i +15 stopni,chmmm chyba skłamałem,wybaczcie.Wczoraj na prawdę już myślałem że zima odpuszcza,bo i ciepło,i słońce,kiedy dziś się obudziłem ok 6 to oczyska przecierałem z wrażenia-śnieg,zimno i cały dzień znów szary i jedynie + 2 stopie.Ciężko mi dziś jakoś,może i ta pogoda,może i jakieś domowe zawirowania/synowa/ trochę dziś mam doła,i niestety udziela nam się to wszystkim domownikom.Właśnie Perełka wezwała synową na "rozmowę" a ja dałem dyla Wink Very Happy do swojego pokoju-"azylowego".Czekam z utęsknieniem już na ciepłe i słoneczne dni.Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by slawek4224 Nie Kwi 24, 2016 4:41 pm

Laku, czekam na potwierdzenie przyjazdu Stowarzyszenia ,,PRZEMIENIENIE". SPRAWA PILNA.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by laku57 Nie Kwi 24, 2016 7:57 pm

Potwierdzam.Wiem że ja będę na 100% nie wiem do tej pory czy jeszcze ktoś pojedzie/praca/ jednak wiedz że ja zostałem wytypowany i już się cieszę że się zobaczymy.A i pewnie dużo będę miał do przekazania w naszym Stowarzyszeniu.Pozdrawiam Cię.A propos z innej beczki wyłączyli internet w Bochni i okolicach bo jakoś zapadła wielka cisza???.HMMMMM tylko ciekaw jestem jak Ty tu na forum napisałeś-pewnie masz inny internet i inną sieć Razz Razz Razz Razz Razz Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by krzych71 Pon Kwi 25, 2016 3:27 pm

Jak byś Laku zgadł z tym wyłączeniem.Ja 2 tygodni nie mam PLUSA ani w modemie ani w telefonie.Ale masz rację oj zaniedbanie zaniedbanie.
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by slawek4224 Pon Kwi 25, 2016 6:10 pm

Ładnie to Krzychu ujął.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by krzych71 Wto Kwi 26, 2016 4:23 am

No to jestem i niestety muszę powiedzieć że to nie lenistwo tylko jak mam czekać na załadowanie strony nie wiadomo ile a jak coś już napiszę to mi to zniknie bo czas ładowania strony minie to mnie sz.... trafia.Ale kupiłem starter z T mobile doładowaełm neta i śmiga.Jakiś czas temu miałem podobny problem z T-mobile ale teraz jest ok może i plusowi przejdzie jak nie to po 30 dniach rozwiązuję umowę.
Wychodzi słoneczko to może będzie jakiś ładny dzionek.Tak się zastanawiam czy palenie w piecu to nie jakiś rytuał już.
Trzymajcie się cieplutko.
krzych71
krzych71

Liczba postów : 324
Join date : 01/02/2015
Skąd : Bochnia

Powrót do góry Go down

Rozmaitości - Page 29 Empty Re: Rozmaitości

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 29 z 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach