Uzależnieni od
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Keywords

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


Moja pasja , moje zainteresowania !

+6
Małgorzata Samul
damian19
Staszek1
Antoni
laku57
slawek4224
10 posters

Strona 29 z 32 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next

Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Pią Maj 22, 2015 8:50 pm

kurcza! panowie zaspali jak zwykle! to nie możliwe! czyli na towychodzi że tylko ja jestem taka gaduła! Very Happy ,oj trzeba sie z deka ograniczyc!pozdrawiam i przesyłam pozdrowienia, i miłego wekendu! u nas sie już zaczyna od jutra pracowity/ anglia zjezdża na weselicho!
,

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pią Maj 22, 2015 8:50 pm

Niestety nie myliłem się,-jak piszesz Kasiu po trzeźwości szwagra.Powiem tylko tyle nie po trzeźwości co po abstynencji,na trzeźwość trzeba sobie zasłużyć,a powiem cicho to wcale nie jest takie łatwe.Trzeźwienie to praca nad sobą i jeszcze raz praca,i wcale to nie jest kromka chlebka z masełkiem.I powtórzę Katarzyno nie zajmujcie sobie głowy szwagrem,Zadbajcie tylko o swój spokój-on musi chcieć-a chcieć to oznacza u alkoholika poprosić o pomoc-poprosić!!!!!Nie jesteście w stanie teraz mu pomóc,uwierz nie jesteście.Pozdrawiam
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pią Maj 22, 2015 9:08 pm

Nie zaspali tylko się minęli Very Happy Oj to będzie się działo,oj będzie.Cała Anglia? aż gdzie Wy ich bidoczków wszystkich pomieścicie ? Shocked Wink Very Happy .No to Sławek już pewnie garnitury też przymierza,i "choupce" trenuje,Sławuś tylko nie zapominaj że lata już nie te,i zadyszki można dostać.Starościno/Katarzyno/ Po weselu i odpoczynku proszę o relację.Dąbrowa już "ustrojona"? a mister Damiano w czym wystąpi,No młody przyjacielu czas się też odezwać i co nieco poopowiadać,toż to już wakacje kolejne za pasem.Wesele,wakacje no i pewnie praca na ranczu,och aż by się chciało być młodszym o paręnaście latek,Ale i tak życie jest piękne i tak trzymać,byle zdrowie było,miłość,i drugi człowiek z boku.Pozdrawiam,życzę wesela takiego by nawet w Chrzanowie było słychać Very Happy Very Happy Very Happy flower
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Sob Maj 23, 2015 7:54 am

Ja nie piszę ale pamiętam o wszystkich.Teraz czekam na przyjazd Anglików , morze to być w każdej chwili.Dziękuję że jeszcze ktoś o mnie pamięta na pewno coś więcej napiszę jak już będzie po wszystkim.Teraz będzie się dużo działo , dużo obowiązków choćby z pilnowaniem siostrzeńców ale ja to lubię i ich bardzo lubię i dla tego mnie to nie męczy.

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sob Maj 23, 2015 4:20 pm

Witam Cię Damian.No to powiem że czeka Cię odpowiedzialne zadanie bo upilnować takich dwóch "rozrabiaków" to na prawdę wielkie zobowiązanie i odpowiedzialność.Skoro jednak piszesz że to lubisz to wiem że przy Tobie mogą czuć się bezpiecznie.Długo Cię już nie widziałem pewnie "poszybowałeś" w górę i kawalerka jak się patrzy,a uchyl że rąbka tajemnicy i powiedz czy już z jakąś białogłową będziesz na weselisku,czy też jeszcze jako samotny kawaler do wzięcia wystąpisz?? Ot dziadek Zygmunt ciekawy Wink Pozdrawiam Cię serdecznie,kłaniaj się od nas także rodzicom.Do zobaczenia/może w końcu?/. Very Happy sunny
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sob Maj 23, 2015 8:12 pm

dziękuje za porade ze szwagrem, może napewno skorzystam, bo jak do tej por to we mnie taka, matka miłosierdzia sie budziła, a od teraz koniec , będzie standardowa bratowa , służbowa, z rogami! koniec patrzenia łaskawym okiem! a o pomoc nie poprosi! nigd! bo to typ samotnika!, a niech sobie w łeb szczeli ! teraz mam warzniejsze sprawy na głowie, jeszcze raz dziękuje w sprawie szwagra, i nie tylko!!!!!!!!!!!!!!!!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Sob Maj 23, 2015 8:20 pm

tak anglia juz w postaci trzech naj ważniejszych osób na wesele juz dotarla! spokojnie pomieścili sie , troszke u jednych troszke u drugich rodziców, i spokojnie sie pomieszczą! od wtorku zacznie sie konkretny młynek! dobrze że mama tate doprowdzila do zdrowia, bo przez ten tydzień będzie potrzebna stabilna osoba, z nerwami stalowymi i cierpliwościa na wodzy! a damianu jak damianu, gdzie będzie potrzeba tam będzie na każde zawołenie! starościna da rade, juz mieśiąc sie trenuje, więc fizycznie dam rade, bo psychicznie na bierząco wszystko przyjmuje, nawet teraz pasuje mi panią młodą z deka odciążyć!bo według grafiku, ten tydzień ciężko sie zanosi! w wolnej chwili, relacje zdam! miłego wieczoru dobranoc!!!!!!!!!!!!!!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Nie Maj 24, 2015 2:28 pm

Nic mi o tym nie wiadomo. Na warsztatach Marian nie zdradzał objawów choroby , żadnej choroby. Pewnie to stres przed weselny. Ojciec jak wydaje córkę to tak ma. Marian , trzymaj się , koledzy Cię wspierają!!!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Wto Maj 26, 2015 6:23 pm

Przygotowania do wesela idą pełną parą właśnie wróciliśmy z Tatą z lokaju.Muszę przyznać że w okolicy lokaju bardzo mi się podoba jest bardzo dużo zieleni trzy duże stawy wody i pewnie są tam ryby.Jest też możliwość noclegu.Kto będzie to będzie miał okazję zobaczyć a tak jak pan Sławek budowlaniec to może coś od gapi.Na razie na tym kończę Maksiu śpi ja też pójdę spać żeby wypocząć na jutro w krutce znów się odezwę jak na razie wszyscy zdrowi.

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Wto Maj 26, 2015 7:43 pm

A zdradź Damian tajemnicę gdzie to takie widoki i dom weselny.Byłem kiedyś na weselu Syna naszych Przyjaciół,i też po raz pierwszy byłem na weselu z dala od innych budowli gwaru ulic,samochodów ze stawem i w około lasy.Niestety jak się dowiedziałem ten dom weselny już nie istnieje,rok temu spłoną,w dość dziwnych okolicznościach.Dzięki że choć Ty coś niecoś stukniesz i zdajesz relacje,wiem że "inni" nie mają teraz głowy do forum i niech się czują rozgrzeszeni. Wink Very Happy Pozdrów Waszą całą rodzinę,młodą i starszą.Dla Was ukłony,od nas. sunny
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sro Maj 27, 2015 6:33 pm

Witajcie.Cisz na forum jak makiem zasiał,nawet Sławek jakoś dziwnie milczy.Ja też zamilczę do niedzieli co najmniej bo jadę jak wiecie do Kamesznicy na terapię,i mam nadzieję że kiedy przyjadę coś niecoś poczytam na forum.Te prawie 4 dni będą na pewno bardzo "owocne" zresztą nigdy się tam nie nudziłem.To taki mały maraton,z przerwami na posiłki i może w sobotę do południa jak będzie pogoda wybiorą się na Baranią Górę,piszę wybiorą się bo ja jak zawsze tylko do pewnego odcinka ich odprowadzam,a reszta idzie dalej,-ja wracam.Do poczytania więc może uda mi się wpaść jeszcze na forum w niedzielę.Pozdrawiam wszystkich.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pią Maj 29, 2015 10:41 am

Tak się składa że dopiero wstałem w nocy miałem dyżur w domu weselnym z bratem pana młodego bo wszystko jest już przygotowane i przywiezione a lokal jest na uboczu i w lesie dla tego cza było na wszelki wypadek pilnować.Było spokojnie wróciłem do domu o 5.30 .Do Ślubu coraz bliżej każdy ma coś jeszcze do załatwienia i ja też mam ale najważniejsze że pogoda się poprawia.Pozdrawiam Wszystkich.

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Pią Maj 29, 2015 7:31 pm

Dzięki Damian za tak wyczerpującą relację. Widać z tego że pomagasz jak możesz. Ja dzisiaj kupiłem nową białą koszulę i też się szykuję do wesela Twojej siostry. Zobaczymy się jutro o godz. 13,45. Przepraszam że ostatnio mało piszę. Perturbacje pogodowe sprawiły, że praca skumulowała mi się i nie mogę teraz nadążyć ze stałymi zleceniami , a jeszcze zakładam ogród na 10 arach. Jest sporo pracy i tak właściwie to o 20,00 mogę powiedzieć że jestem w domu . Laku napisz jak u Ciebie ze zdrowiem. 11 lipca organizujemy w Bochni ognisko , a tak właściwie to cały dzień spędzimy w leśniczówce. Planujemy zacząć o 10 rano , aż do wyczerpania kiełbasek i innych atrakcji, np. koniki Grzegorza pójdą spać. Piotr pomyśl o Kacperku. Ale by miał uciechę pojeździć na koniku. jocolor king

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Nie Maj 31, 2015 9:07 am

Witam Was ponownie. Już po weselu u Mariana. Jesteśmy z żoną pod wrażeniem . Państwo młodzi , rodzice , starościna - na medal. Przyjęcie w leśnych plenerach , stawy i architektura drewniana. Klimat rodzinny. Dobrze nam było , choć tylko kilka osób znaliśmy. Damian bardzo pomagał. Marian już ma z Damianu pociechę. Idę z duchem czasu i też już tak nazywam naszego młodszego kolegę. Bardzo dużo młodzieży , nie spotykane na innych weselach, w których uczestniczyłem. Zabawa była wyborna. Starościna , jak pisała , tak było. Trzymała wszystko pod kontrolą. Moja Józia też jest pod wrażeniem , a na koniec stwierdziła , że Marianowe córki są najładniejsze, z czym skromnie się zgadzam. cheers

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Pon Cze 01, 2015 8:58 pm

ojejku co ja tu czytam, czytam i czytam! w sumie urodni rodzice są , więc córki pasowało by też żeby były paradne!ha ha ! Very Happy Very Happy ! ja sie starałam ze swojej strony oddać całą siebie na rzecz tego wesela!bo naprawde jadąc w świat za chlebem przysłowiowym, nie da sie tle spraw ogarnąć na raz na odległość! więc mi nikt nic nie musiał mówić, tylko rodacy do pracy! jak by to tata powiedział pchać , jako tako a do końca/ noi wczoraj właśnie był finał! a że pan sławek z małżonką znał mało gości, to to chyba nie było tak zle, bo zawsze z lewa czy z prawa, noi z na przeciwka zagadał!tak jak mówiłam , tak miało wyjść /z pogodą też układy też miałam, więc cały tydzień miało padać żabami , a na sobote na naj ważniejsze chwile miało być pięknie!a dziś poprostu wariacje rodzice i młodzi przeszli, oddawali lokal,liczenia , sprzątania, mycia, mnie juz oszczędzili, w tych sprawach! a młodzieży faktycznie było bardzo dużo, noi w sumie na czele młodzieży mieliśmy młodego kleryka na piątym roku studiów a w sumie jest sześć! więc młodzież starała sie zachować z kulturą!szkoda że jeden kolega taty z tego co widze sie ostro szykował, jak już koszula była zakupiona nowa, to już jedną nogą na weselu powinno sie być, a tu niestety brakło kolegi!widocznie tak myśle jako była starościna , że to nie był banalny powód że tak sie stało, bo nie raz nie mamy wpływu na takie rzeczy! jeszcze raz dziękujemy za dobre słowa i miejmy nadzieje że w tak miłym towarzystwie sie nie raz spotkamy, a może i nawet przy tej samej muzyce, bo jak trzeba będzie to nr do orkiestry mam! pozdrawiam, dobranoc!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Czw Cze 04, 2015 4:53 pm

Wesele weselem. Placki się kończą i trzeba przejść na stare utarte ścieżki. Państwo Młodzi pewnie myślą o zbliżającym się wyjeździe. Kasiu pozdrów Ich ode mnie i tą drogą ślę Im podziękowania za tak wspaniałe przyjęcie nas. Moja żona bardzo dobrze się czuła i Waszą gościnność będziemy długo pamiętali. Tata Marian też się spisał na medal. Napracował się do woli. Dajcie mu trochę odpocząć. sunny

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Czw Cze 04, 2015 7:23 pm

dziękuje za dobre słowo, a tato dopiero może jutro dychnie pełną piersią, bo dziś gonił od piątej rano i musiał ołtarz na procesje ubierać. młodzi jeszcze tydzień i wyruszają dalej w świat! pozdrawiam dobranoc! i jeszcze raz dziękujemy!

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pią Cze 05, 2015 7:40 pm

Witaj Kasiu.Cieszy mnie że wszystko było na 100%na weselu,Sławek tak się cieszy że w Chrzanowie opisują jego radość bycia i wywijasów na weselu.Tak młodzi,wesele wyprawione,za ciężko się nie "urobili" a tata Marian ledwo że dycha Wink ,i jeszcze maić raniuteńko musiał ołtarz na procesję,Chhhmmmm-Marian wyluzuj,popuść,i odpocznij,Pamiętaj zdrowie masz tylko jedno,a i nasza choroba w takich wypadkach nie śpi,a nie wiadomo nawet kiedy i gdzie.dziś właśnie byłem na pogrzebie dobrego kolegi A-owca,nie pił 14 lat,zawsze mi mówił Zygmuś ja wiem że już nigdy się nie napiję bo dla mnie byłoby to równe ze śmiercią.Wiedział bo sam mówił,alkohol już nie dla niego,pogubił się za dużo na raz,i jakby to powiedzieć,za dużo radości,emerytura w tamtym roku,wprowadzenie się do własnego domku,dzieci dorosłe pożenione /3 synów/ostatni 5 miesięcy.Żyć,tylko żyć-niestety napił się i wcale nie za dużo tylko 2 dni.Nie za dużo 2 dni-dla niego o te dni jednak za wiele,poszedł spać przerwał picie,nie pił już od 2 miesięcy,rano niestety się już nie obudził.Nie zapominajmy o sobie,jesteśmy,będziemy,lecz nie zapominajmy.Przepraszam że to napisałem,bo przecież wiem że jest u Was radość,jednak "musiałem" się z tym podzielić.Pozdrawiam Was serdecznie i jak tam Damiano,zerwał jakąś "laskę" na weselu Wink Very Happy
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Czw Cze 11, 2015 6:59 pm

Witaj Kasiu. Co się stało. Przesilenie po weselu. To do Ciebie nie podobne. Tyle w Tobie energii i radości z życia , że trudno mi uwierzyć że dopadła Cie jakaś niemoc. Pisz nam tu jak małe urwisy i co w hodowli i na działce.!!!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Czw Cze 11, 2015 7:49 pm

Ot i Sławek mnie wyprzedził,a ja już miałem zapytać czy po weselisku jakaś niemoc ogarnęła naszego jedynego rodzyneczka /reszta rodzynków odpuściła/.Pewnikiem odsypia " "nasza" Kaś Very Happy .Ale jakby co to stuknij że coś do Twoich fanów. Very Happy flower
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pią Cze 12, 2015 6:28 pm

Witam ponownie po krótkiej przerwie , najpierw muszę usprawiedliwić moją siostrę Kasię bo ona ma teraz jeszcze więcej pracy niż przed weselem ponieważ rozpoczęli dalszy ciąg budowy domu i mały remont przy domku w którym mieszkają.Ja na weselu bawiłem się fajnie dużo pomagałem przy tych maluchach,ale też znalazłem czas na taniec , najważniejsze z siostrami i chrzęsną .Tata mówi że wesele spędził według swojego planu,a głównym zabezpieczeniem dla niego był pan Sławek i jego żona.Tata mówi że na weselu Kasi też miał plan ale popełnił jeden błąd który go potem kosztował bardzo dużo a jaki to wam kiedyś opowie.Wszystko było by fajnie tylko nasz Maksiu już w niedzielę odlatuje i nie będzie kto miał ze mną rozrabiać na pewno będzie jakiś czas w domu pustka Sad Crying or Very sad .

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Nie Cze 14, 2015 6:04 pm

Damian . Rozmawiałem dziś z Twoim tatą. Wiem że jest w szpitalu. Pewnie to chwilowe , ale badania szczegółowe musi przejść. Marian zdrowiej i nie rób nam niespodzianek. Wracaj do zdrowia. Nowa kosiarka czeka!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Nie Cze 14, 2015 6:17 pm

Shocked Coś więcej o Marianie,co się stało.Choć przypuszczam że może przepracowanie,oj ludkowie Zdrowie i jeszcze raz zdrowie najważniejsze ,bo co tam kasa,dobra materialne jak nie ma zdrowia to już nie dobrze.A kosiarka niech czeka,nie ucieknie.Proszę o więcej wiadomości o naszym koledze- może ze samego źródła,czyli córki lub syna.Czekam niecierpliwie. Question
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Nie Cze 14, 2015 6:42 pm

Nie wytrzymałem i zadzwoniłem do Mariana,powiem że objawy o których mi opisywał dokładnie tak jak moje,zawroty,wymioty szum w głowie i przy schylaniu kolejne zawroty.Takie objawy miałem już 3 lata temu i wtedy leżałem w szpitalu dwa tygodnie -zawał mózgu,teraz gdzieś koło miesiąca to mi się powtórzyło objawy takie jak u Mariana,czyli powtórka z "rozrywki".Jestem już po badaniach jutro idę do mojej neurolog i zobaczymy co dalej.Marian,to już nie przelewki,praca ponad normę,nerwy,lata-czas zwolnić,wolniej,jesteś po koronografi ,stentach,sfolguj kolego-nie straszę,znam to z autopsji.Pozdrawiam i Trzymam kciuki by wszystko powróciło do normy.Tylko pamiętaj-nie mamy już po 30 lat. flower
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by katarzynacorkamarjana Pon Cze 15, 2015 8:13 pm

witam kolegów, taki jest właśnie nasz tato, myśli że ma dwadzieśćia lat, i że nie dopije, nie dośpi i nie doje tak jak potrzeba, bo wiecznie wszystko w szybkim przelocie, noi właśnie skutki wyszły na jaw, organizm sie sam zbuntowała i zareagował , może naj wyższa pora! na szczęście tata miał dziś tomografie i jest wszystko w pożątku, noooooooo, ale nie na tomografii koniec , jeszcze go czeka szereg badań do końca tygodnia! więc naj wyższa pora na normalny zasłużony , bez stresowy urlop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A JA nie moge o sobie powiedzieć , że jestem flegmatyczną anemiczką i przed weselem wariacja, noi wyjazd siostry, i dalszy ciąg budowy który ma trwać dwa tygodnie, i nie szczęsny remont pod domem który wynajmujemy,między czasie myśl o tacie i małe odwiedziny, noi jak ta nasza mamka drobna kobitka, musi wszystkiemu podołać, / i tak wszystko zaokrągle moimi dzieciakami, i za tydzień wyjazdem męża znowu na pare miesięcy! więć nie ma szans na depresje i brak energi! to chyba nie w moim stylu. moje powiedzenie brzmi/ CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkich i dziękuje gorąco za pamięc i pozdrowienia , oraz dobre słowo. / nie raz tak bywa że dla mnie doba , która ma 24h to za mało! Very Happy

katarzynacorkamarjana

Liczba postów : 113
Join date : 03/05/2014
Age : 41
Skąd : gruszów wielki

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 29 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 29 z 32 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach