Uzależnieni od
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Keywords

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Latest topics
» Witam wszystkich serdecznie
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:25 am by krzych71

» Witam!!! Pozdrawiam!!!
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:24 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:23 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:21 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:20 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:19 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:17 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:16 am by krzych71

» ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ
Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 EmptyPią Sty 26, 2018 9:15 am by krzych71

Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


Moja pasja , moje zainteresowania !

+6
Małgorzata Samul
damian19
Staszek1
Antoni
laku57
slawek4224
10 posters

Strona 3 z 32 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next

Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pon Sty 27, 2014 7:22 pm

Jestem bardzo zły bo miałem jusz bardzo długi wpis i mi się skasował nie wiem dla czego.Spróbuję znowu coś napisać.Z Lubaszowej wyjechaliśmy bardzo szybko ponieważ musieliśmy jechać zmienić Wujka i Ciocię przy opiece Babci,dzięki temu przedłużył mi się wypoczynek na śniegu i świeżym powietrzu.Odwiedziłem również mojego K który ma się dobrze tylko niedawno miał trzy koleżanki a teraz zostało tylko dwie na wiosnę będziemy powiekszać stado.Jest tam piesek Wujka z którym się zaprzyjażniłem i się bawimy ,mieszany Bokser który wabi się Atos.Czekam z niecierpliwością wakacji bo mamy ściągać stary dach i stawiać nowy dach,w tedy będziemy jakiś czas tam mieszkać no i nie będzie szkoły.Dalsze marzenia to mój wymarzony Hucułek.Jeśli chodzi o Lubaszową to bardzo nie zmarzłem santa   bo mamy na to swoje sposoby,Mamusia spakowała bardzo duży bagaż większości moje ciuchy.Dziękuje panie Sławku za śnieguś który mi pan obiecał  Laughing  .Laku57 mam takie jedno pytanie związane z drogą powrotną czdojey Pan szczęśliwie dojechał do domu bo to kawał   drogi  Question .TERAS KOŃCZĘ BO JESTEM ZMĘCZONY POZDRAWIAM WSZYSTKICH .

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Pon Sty 27, 2014 7:46 pm

Masz prawo być zmęczony. Tyle rzeczy dzieje się w okół Ciebie i za Twoją sprawą.Do wakacji jeszcze daleko. Spraw żebyś dobrze zakończył rok szkolny. Jak byś mnie zaprosił na ranczo w wakacje ,to na dzień albo dwa przyjechał bym Cię odwiedzić. Zabrał bym piłę motorową , kosiarkę , albo traktorek to byś pojeździł. To takie plany, może uda się je zrealizować? Pozdrowionka cheers 

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pon Sty 27, 2014 8:22 pm

Damianku dojechaliśmy szczęśliwie,i to że znów mieliśmy małą awarię samochodu -to pikuś.
Widzę że już Ci w głowie wakacje,nie dziwię się ja jak chodziłem do szkoły to już na początku września śniłem o wakacjach.Przyjacielu jeszcze tylko 5 miesięcy i znów wakacje,a trwać będą w tym roku całe 2 miesiące Wink .To tylko jeszcze 5 miechów nauki,powiem Ci przyjacielu,warto się teraz przyłożyć do nauki.Kiedyś będziesz zadowolony z siebie że ucząc się wykonałeś dobrą "robotę".Pamiętaj też że jeśli,teraz będziesz się uczył to w "świecie" dorosłym będziesz zbierał profity.Ale,chyba już przed Tobą ferie zimowe,korzystaj ze śniegu,i odpocznij.Pozdrawiam Cię i ukłony dla rodziców,Siostry i Mikołajka.PS pozdrów też męża Kasi,bo może być zazdrosny Wink .Gdzieś się nam Kasia,"zapodziała".
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Wto Sty 28, 2014 3:50 pm

Obecnie moją pasją jest śnieg i co w ty dziwnego nie uprawiam sportów zimowych, chyba że jazda w exstremalnych warunkach- rano do pracy!.A tak serio to dopiero teraz odnalazłem względny spokój bo zarobię na bieżące potrzeby. Laku pisałem o studniówce, a tu już wycieczka do Londynu 1100 zł. Oferta na ferie - prawo jazdy. Też w tych ośrodkach naki jazdy myślą marketingowo. A ty tato płacz i płać. To też żart choć nie za bardzo mi do śmiechu. Bycie ojcem w końcu do czegoś zobowiązuje. Prawda w tych powiedzeniach że córki są tatusiowe cheers 

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Wto Sty 28, 2014 4:04 pm

Laku ani się obejrzałeś a już dobijasz do setki. Dużo zdrawa, szczęścia, pomyślności z okazji SETNEGO POSTU!!! sunny cheers 

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Wto Sty 28, 2014 4:50 pm

Moją pasją też jest teraz śnieg i sanki ,mamy w parku taką małą góreczkę ale dobre i to jak niema lepszej,mógł bym tam siedział cały dzień ale dobrze że mam Tate to mnie wgoni do domu i do odrabiania lekcji Sad  .Teras chciał bym podziękować za szybkie odpowiedzi i wsparcie od prawdziwych przyjaciół wiem że wasze wpisy są szczere ja tesz będę szczery , jutro jest wywiadówka i tak naprawdę czekam na FERIE Cool  .POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH PISZĄCYCH I NIE PISZĄCYCH, CZEKAM NA NOWE CIEKAWE WPISY.

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Wto Sty 28, 2014 4:58 pm

Damian szczery to Ty będziesz do końca jak nam napiszesz czy po wywiadówce ojciec Basketball  cheers  nie był nerwowy

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Wto Sty 28, 2014 6:58 pm

Sławka śnieg cieszy mnie nie.Jazda po naszych drogach to istna niewiadoma.Rano ślisko jak diabli-jechałem do szpitala i  nawet nie zahamowałem i już jechałem z powrotem,na blacie nie miałem na szczęście więcej niż 30 k/h. Damian Tobie jednak życzę śniegu i niewielkiego mroziku,niech te ferie będą udane.
Sławek nawet szczerze mówiąc nie zauważyłem że dobijam tym postem do setki,jak kiedyś pisałem na innym forum to robiłem wyścigi z innymi i wychodziła z tego wielka niewiadoma,o czym piszemy i po co piszemy.Przecież nie o to chodzi.Mam córę w tym samym wieku co Twoja,na szczęście nie ma wygórowanych wymagań.Moja sytuacja finansowa się zmieniła i nie powiem że na lepsze,niestety już nie dam rady zasuwać,zdrowie pokrzyżowało plany.Właśnie dzisiaj musiałem zamówić węgiel/mam go w piwnicy może na tydzień/a to wydatek znów około 3000 tysi. I też niestety będę musiał zweryfikować swoje/nasze/ plany.
Jest mi trochę smutno że nikt do tej pory nie podjął się "wzmocnienia" forum.Małgosia napisała i zniknęła,inne dziewczyny też,a koledzy -wiem -nie ma czasu.Dobrze że Damian pomaga i pewnie jak już będzie miał ferie zasypie nas tu postami.Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by piotrek69 Wto Sty 28, 2014 8:32 pm

Podobnie u mnie Zygmunt, po udanych warsztatach powrót do domku a w poniedziałek do banku i robić opłaty.Zgroza czy wszyscy w styczniu mają tyle opłat???Ja w sumie coś ponad 4 tysie.Ale nic to jak powiedział Wołodyjowski.kiedyś takie problemy kończyły się //tygodniówką//teraż podchodzę do sprawy trochę spokojniej.Mówię żonce poradzimy sobie!!!,bo nie my jedyni na świecie mamy takie wydatki.Na trzeżwo zawsze damy radę.A chwilowy urlop zimowy wykorzystuję na zabawy z naszym Kacperkiem,przedszkole rano[wreszcie panie w przedszkolu poznały tatusia] potem sanki odśnieżanie itp.Na wiosnę jest już kilka fajnych zleceń to będzie kasa na drogę do Bochni przecież łazienkę Sławkowi trzeba zrobić i ma to być projekt nie taki sobie tylko pierwyj sort!! Laughing 

piotrek69

Liczba postów : 386
Join date : 09/01/2014
Skąd : szczucin

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sro Sty 29, 2014 8:09 am

Sami więc widzicie,powrót do rzeczywistości.Już z samego rana byłem 1 raz w szpitalu ,bez zmian.Ogarnę się troszkę,zapalę w piecu bo mi niestety wygasło/I jeszcze ten piec znów wydatek w tym roku,muszę go koniecznie wymienić/Wykąpać się 2 raz do mamy.Muszę zawieść pampersy,piankę przeciwodleżynową i koszule.Później do L i trochę mam stresa przed spotkaniem z p. Burmistrzem w wiadomej sprawie.Trzymajta kciuczki.Do wieczorka Pozdrawiam
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sro Sty 29, 2014 11:40 am

Trzymam!!!!!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Sro Sty 29, 2014 1:01 pm

Panie Sławku czekam na zdjęcia z Lubaszowej a na temat wywiadówki to na pewno wam napiszę ,wydaje mi się ze nie będzie żle ale na pewno mogło by być lepiej.

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by piotrek69 Sro Sty 29, 2014 3:40 pm

Damianku,zawsze może być lepiej,ale ważne żebyś trzymał dobry poziom twojej edukacji wtedy nie będziesz miał zaległości i spokojnie poradzisz sobie nawet z tymi trudniejszymi albo mniej lubianymi przedmiotami.ps.kto chodzi na wywiadówkę tatuś czy mama???A co z siostrami,,,,,zamilkły?

piotrek69

Liczba postów : 386
Join date : 09/01/2014
Skąd : szczucin

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Sro Sty 29, 2014 8:01 pm

Damian, wielka prośba do Ciebie. KATARZYNA C. JOANNA MAJĄ SWOICH FANÓW . Nie piszą , a Ty bracie załatwisz to dla nas żeby dały znać o sobie. Jak to Ty wiesz najlepiej. Jak na ranczu?. cat bounce Basketball cheers 

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Sro Sty 29, 2014 9:48 pm

No to zaczynamy.Już w sobotę bierzemy się za salę które nam udostępniono.Są to trzy pomieszczenia na piętrze oraz jedno na poddaszu.Na piętrze 2 pomieszczenia duże 5/4m I jedno mniejsze,na poddaszu pokoik 4/3 metra z piecem gazowym zlewem tzw kuchnia.Jest jeszcze jedno bardzo duże pomieszczenie które możemy oprócz środy użytkować.Jest to sala która ma 30 m/kw
Tzw konferencyjna.Tam można będzie urządzać jakieś większe "posiadówki"/zabawy itp/
I wiesz co Sławek w tym najlepsze że mamy tylko wyremontować sobie,tzw kuchnię i ją urządzić.Resztą mają się zająć fachowcy przesłani od samego Burmistrza.Powiem że jesteśmy mile zaskoczeni,tym co nam obiecano i samą rozmową.Oczekiwania w naszym kierunku też oczywiście są wiadomo nic za darmo.Miedzy innymi organizacja np dni trzeźwościowych,trzeźwego wypoczynku,współpracy z OPS i jeszcze wiele innych.I rzecz najważniejsza dla Burmistrza,aby terapie,dla osób uzależnionych odbywały się właśnie w tym miejscu anie jak do tej pory w ośrodku zdrowia,oczywiście dochodzi do tego terapia osób współuzależnionych.Moja Terapka powiedziała nam "nie ma sprawy-damy radę"Spotykamy się jutro o 16 na spokojnie jeszcze wszystko przeanalizować,dogadać.
Wyobraź sobie że wszystkim spodobała się nazwa zgadnij jaka?no Sławek?Powinieneś wiedzieć to właśnie Ty podpowiedziałeś mi ją.I tak została zapisana u Burmistrza gdzie sekretarka zapisała;spotkanie Burmistrza z członkami założycielskiego klubu abstynenta RODZINA. .Co Ty na to ojcze chrzestny ? Piękne wszystkim się bardzo podobało.1 zebranie na razie zaplanowaliśmy na połowę lutego więc działamy tylko za zgodą pisemną/a jakże,pisemną/Burmistrza.Dzięki za "podpowiedzi" Sławkowi i Stasiowi,że mimo braku czasu W Lubaszowej znaleźli go dla mnie.Pewnie poproszę jeszcze o więcej i wiem że na nich mogę liczyć.Zresztą wiem że i cała "reszta" gdybym zwrócił się o pomoc nie odmówiła by mi jej.Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Czw Sty 30, 2014 5:31 am

Matko jedyna , ale narozrabiałem. Jak już tak jest ,to możesz się spodziewać najazdu na uroczyste otwarcie Waszego Klubu. Ojciec chrzestny, ale dajesz popalić. No cóż bycie ojcem chrzestnym do czegoś zobowiązuje. Już coś wymyślę, oczywiście jak nas zaprosisz.

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by piotrek69 Czw Sty 30, 2014 7:50 am

Pięknie się zaczyna,,,Zygmunt założyciel,,Sławek chrzestny,,super!!!Ale najważniejsze w tym jest to Ze jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy to będzie miał gdzie jej szukać.Wiem z doświadczenia jak takie miejsce jest potrzebnę.Powodzenia!!!

piotrek69

Liczba postów : 386
Join date : 09/01/2014
Skąd : szczucin

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Czw Sty 30, 2014 8:26 am

Nie narozrabiałeś.Spodobało mi się ta nazwa-to Ty ją przecież Wymyśliłeś.Powieliłem ją na spotkaniu i wszyscy,ją przyjęli z zadowoleniem i z aprobatą.Ja myślę że nie ma takiej opcji byś nas nie zaszczycił przyjazdem na otwarcie klubu/zresztą tak sobie cicho myślę że przyjedzie Was dużo-znając Wasze podejście i zaangażowanie/Oficjalne zaproszenia wyślemy kiedy już będziemy na wszystko gotowi.Jak na razie to czeka nas jeszcze dużo pracy.Nie czuję się założycielem,absolutnie,szczerze nie chcę wchodzić nawet do zarządu klubu,nie chcę tego,znam siebie.Marzy mi się być gospodarzem klubu-lecz decyzja już nie moja./mam jakąś swoją wizję/mamy 2 takich którzy siedzą już w domach na emeryturach i są bardzo zaangażowani,mają też jakieś pojęcie na temat klubu,prowadzenia go,i potrafią zjednywać sobie i władze i zwykłych członków.Zresztą moja Terapka trzyma mnie na wodzach jak konia,i ma rację ona zna mnie bardzo dobrze i wie kiedy mnie wspierać a kiedy chwycić za "uzdę".I chwała jej za to.Damian Ty też musisz być na tym spotkaniu,osobne zaproszenie klub wystosuje imiennie do Ciebie i Twoich rodziców.Chcemy jeszcze do Was wpaść do stowarzyszenia,porozmawiać zapoznać się z tym co Wy robicie i podpatrywać,wyciągać jakieś wnioski.Dziś znów szpital,potem spotkanie już w pomieszczeniach klubu.Ławki i krzesła znaleźliśmy w piwnicach budynku,nawet jakiś stary stół tam się znalazł.Kocham jak się coś dzieje! Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Czw Sty 30, 2014 5:35 pm

Oj dzieje się. Zapaleńców i ludzi dobrej woli w Chrzanowie nie brakuje. Zwycięzcom szczęście sprzyja a Wy do nich się zaliczacie. W takim tempie działacie że zaraziłem się Waszą sprawą i zaglądam na forum jak tylko mogę i wypatruję kolejnej informacji o pracach , kontaktach, uzgodnieniach. Super sprawa. Dzisiaj będę dzwonił do Stanisława i powiem mu o Waszych zabiegach przy tworzeniu nowego klubu. Powodzenia sunny 

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Czw Sty 30, 2014 6:00 pm

Damian twoja cierpliwość nie mogła być już wystawiona na większą próbę. Zdjęcia z warsztatów już na stronie. Czekam na informację o ranczu no i jaki Masz stan kasy na nasze marzenie K rasy H. sunny cheers 

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Czw Sty 30, 2014 7:49 pm

Damian witam Cię młody przyjacielu.Ferie już za pasem,co będziesz robił,może gdzieś się wybierasz?.Co do konika to jestem pewny że koło lata będzie już biegał po ranczu.Ps;spytaj siostry czy o nas jeszcze pamięta?Oki?
Wczoraj było jeszcze nas tylko 15 z Terapką dziś nie wiadomo skąd,już na samym początku jest co najmniej 20.I z tego co słyszymy to jeszcze się następni garną.Ot namieszaliśmy trochę.Dobra wszystko się okaże jaki zapał też do pracy jest już w najbliższą sobotę.Oj było gadania co nie miara.Ja jestem jak zawsze umiarkowanie spokojny,już w Chrzanowie był klub abstynenta "Powściągliwi" w Libiążu "Tęcza" i po paru latach wszystko "padło".Kłótnie,chęć brylowania,walka o władzę wreszcie pomówienia,obgadywania,złość jeden na drugiego.I musiało to wszystko niestety się rozlecieć.Ja to wszystko pamiętam,Oba kluby zakładano kiedy ja już też chciałem nie pić.I powiem że wtedy emocje we mnie hulały niesamowicie,I na szczęście nie zapomniałem o tym.Pamiętam,i pamięta też "moja" Terapka i moja Małżonka.
Zachowuję dziś spokój i troszkę rozwagi,pokory-nie wyrywam się już tak do przodu.Dziś wiem że wszystko można załatwić wszystko pogodzić ale ze spokojem i zrozumieniem.A już dziś mogłem zaobserwować w niektórych wypowiedziach-"Ja wiem lepiej"Pozdrawiam.
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Czw Sty 30, 2014 8:19 pm

Rola Gospodarza jak najbardziej Ci pasuje. Młodsi z energią i zapałem niech biegają, załatwiają itp. Masz doświadczenie i wykorzystaj to w praktyce. Znam takie sytuacje - zrobimy to , zrobimy tamto. Zawsze wysłucham a później zadaje proste pytanie. Skod źródło finansowania, na jak długo , czy mamy pewność itd. Wiele takich sytuacji potrafiłem załagodzić i ostudzić nawet dobre pomysły, które tak naprawdę nie miały szansy powodzenia. Nas Laku nie stać na porażkę. Jeśli postępuję w/g zasady - jakie mam możliwości i ograniczenia to niespodzianek nie będzie. Przekonałem się też że najbardziej zawodnym czynnikiem w tego typu przedsięwzięciach niestety jest człowiek. Ten pomysł to strzał w dziesiątkę, tyle ludzi już organizuje się, wiedzą czego chcą a to najważniejsze. Jak to wszystko ogarniesz to będzie mistrzostwo świata. Życzę powodzenia.!

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by damian19 Pią Sty 31, 2014 5:06 pm

Parę dni nie było mnie na Forum ponieważ chciałem zakończyć szkołę przed Feriami.HURA HURA JUŻ FERIE  Cool  Cool  cheers  lol!  .Nie zapomniałem jednak o obietnicy którą była sytuacja po wywiadówce,nie jest żle ale mogło by być lepiej to słowa mojego Taty przyznam się szczerze że średnia ocena to 3,75 i też do końca z tej oceny nie jestem zadowolony spróbujemy coś poprawić na koniec roku.Wystarczy o szkole teraz są ferie a teczka jest zamknięta na cztery kłódki.Było by fajnie gdyby było więcej śniegu bo ja lubię zjeżdżać na sankach z górki a pan Sławek zarobił by więcej pieniąszków.Kasia C. ma nadal problem z dostępem do strony,SERDECZNIE WAS WSZYSTKICH POZDRAWIA jak tylko będzie mogła to się pojawi.JA TEŻ WSZYSTKICH POZDRAWIAM KTO MA FERIE TO NIECH SIĘ DOBRZE BAWI A KTO MA URLOP TO NIECH ODPOCZYWA A KTO PRACUJE TO ŻYCZĘ MIŁEJ PRACY.

damian19

Liczba postów : 140
Join date : 09/01/2014

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by laku57 Pią Sty 31, 2014 6:32 pm

flower Odpocznij kolego,3,75 no powiem jest nieźle Ale skoro twierdzisz że może być lepiej to trzymam za słowo.Damian tylko bracie nie pogub tych kluczy do tej teczki,bo trzeba będzie szlifierę uruchomić.Odwiedzaj babcię i pana k na ranczu.Co do śniegu,wiem zima a nie zima.Może jednak sypnie.pozdrawiam. rendeer 
laku57
laku57

Liczba postów : 1144
Join date : 08/01/2014
Age : 66
Skąd : Chrzanów

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by slawek4224 Pią Sty 31, 2014 7:17 pm

Damian. Nie poznaję Cię. Ty chłopie doroślejesz z dnia na dzień. Jesteś słowny i zasypałeś nas informacjami. Ważne że w szkole ok. Dążysz do poprawy ocen i to się chwali. Wiesz że stać Cię na więcej. Jak będziesz tak myślał to daleko zajdziesz, osiągniesz sukces w życiu. Twój tata jest zapewne dumny z Ciebie że o mamie nie wspomnę, i my Twoi starsi koledzy też! sunny cheers 

slawek4224

Liczba postów : 1026
Join date : 08/01/2014
Skąd : Bochnia

http://www.slawek4224@wp.pl

Powrót do góry Go down

Moja pasja , moje zainteresowania ! - Page 3 Empty Re: Moja pasja , moje zainteresowania !

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 32 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach